کد خبر: 653901 A

تعدادی از کارگران مجموعه ورزشی آزادی در اعتراض به اخراج 6 نفر از همکاران خود و دریافت نکردن سنواتشان دست به اعتصاب زدند.

به گزارش ایلنا، در شرایطی که مجموعه ورزشی آزادی نزدیک به یک ماه است با سرپرست اداره می‌شود، روز یکشنبه تعدادی از کارگران تاسیسات این مجموعه دست به اعتراض زدند و حتی در ساختمان وزارت ورزش حضور به هم رساندند. این کارگران که تعداد آنها نزدیک به 20 نفر بود در اعتراض به اخراج 6 کارگر و همچنین دریافت نکردن سنوات خود، ابتدا در مجموعه ورزشی آزادی تجمع کردند و پس از اعلام اعتراض خود به سرپرست مجموعه، راه وزارت ورزش را در پیش گرفتند. تجمع این کارگران زحمتکش مقابل وزارت ورزش موجب شد ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان با نمایندگان آنها دیدار و گفت و گو کند. پس از صحبت‌های فرامرزیان و قول مساعد او بر همکاری، کارگران معترض راهی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور شدند تا با حسن کریمی مدیرعامل شرکت دیدار و گفت و گو کنند.

 ماحصل این دیدار برآورده شدن بخشی از خواسته کارگران بود. طبق توافق کارگران با کریمی مقرر شد 6 کارگر اخراجی به محل کار خود بازگردند و مطالبات‌شان نیز در اسرع وقت پرداخت شود.

 

مجموعه ورزشی آزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر