کد خبر: 653803 A

سرمربی رئال مادرید خوشحال می‌شود با متئو کواچیچ و لوکا مودریچ فصل جدید را آغاز کند.

به گزارش ایلنا، به دنبال خروج زین الدین زیدان و کریستیانو رونالدو از رئال مادرید در تابستان امسال طی روزهای گذشته شایعات خروج متئو کواچیچ و لوکا مودریچ، دو بازیکن کروات کهکشانی‌ها به گوش می‌رسد.

مودریچ ارتباط قوی با اینترمیلان دارد و توتو اسپورت امروز اعلام کرد در آستانه امضای قرارداد 4 ساله حضور دارد و از طرفی دیگر کواچیچ تصمیم دارد بین منچستریونایتد و تاتنهام یک تیم را انتخاب کند.

با این وجود یولن لوپتگی معتقد است این دو بازیکن در فصل 18-2019 می‌توانند نقش پررنگی در موفقیت رئال مادرید داشته باشند:" من یک روز دیگر در این باره صحبت کرده بودم. رئیس باشگاه، فلورنتینو پرز، خیلی واضح در این باره صحبت کرد و ما هیچ شکی نداریم که مودریچ برای بازی کردن در کنار ما خوشحال است."

سرمربی رئال مادرید افزود:" در حال حاضر هیچ چیز جدیدی وجود ندارد. زمانی که تصمیم بگیریم با بازیکنانم صحبت می‌کنم و این حتی درباره مودریچ هم خصوصی است. درباره مودریچ هم کوچک ترین مشکلی وجود ندارد. او را دوست دارم و او با مربیانش خصوصی تمرین کرده است. من معتقدم که مودریچ و کواچیک بسیار خوشحال خواهند شد که در رئال مادرید بازی کنند."

رئال مادرید یولن لوپتگی لوکا مودریچ متئو کواچیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر