کد خبر: 653703 A

آشوبی در خصوص جذب مسعود شجاعی و اشکان دژاگه توسط تراکتورسازی تصریح کرد: آنها بازیکنان بسیار باکیفیتی هستند اما اعتقاد من این است که ساختار تیمی استقلال بسیار خوب است

فرزاد آشوبی در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص ارزیابی‌اش از دیدار تیم‌های استقلال و تراکتورسازی در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتراظهار داشت: هر دو تیم شروع خبوی در لیگ برتر نداشتند اما اعتقادم این است که در هفته‌های آینده بهتر خواهند شد.

وی ادامه داد: هر دو تیم بازیکنان خوبی را جذب کرده‌اند به خصوص استقلال که فکر می‌کنم این تیم را در هفته‌های آینده در قامت یک مدعی ببینیم چون شفر مربی بسیار باهوشی است و شرایط کار کردن در ایران را می‌داند.

آشوبی در خصوص جذب مسعود شجاعی و اشکان دژاگه توسط تراکتورسازی تصریح کرد: آنها بازیکنان بسیار باکیفیتی هستند اما اعتقاد من این است که ساختار تیمی استقلال بسیار خوب است و شناخت چند ماهه شفر  در ایران برگ برنده استقلال در بازی روز جمعه خواهد بود.

پیشکسوت سابق تیم‌های استقلال و تراکتور در خصوص اینکه این روزها مشغول انجام چه کاری است گفت: مربی تیم آرش ب در لیگ سه هستم خودم دوست دارم از لیگ‌های پایین‌تر مربی‌گری را شروع کنم چون در آنجا وقت آزمون و خطا را داری اما در لیگ‌های بالاتر فقط باید به دنبال کسب نتیجه باشیم.

 

استقلال تراکتورسازی تبریز فرزاد آشوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر