کد خبر: 653650 A

مدیر تیم فوتبال امید کشورمان گفت: می‌توانیم خود را با وضعیت آب و هوایی چین وفق بدهیم تا در اندونزی کمتر با مشکل روبه‌رو شویم.

به گزارش ایلنا، حمید استیلی، مدیر تیم فوتبال امید کشورمان گفت: پرواز تیم فوتبال امید با یک ساعت و نیم تأخیر به سمت  شانگهای از تهران انجام شد و پس از هشت ساعت پرواز به شانگهای رسیدیم. ما حدود دو ساعت در مسیر بودیم تا وارد شهر سوژو شدیم.

وی ادامه داد: پس از استقرار بازیکنان در محل اقامت خود و استراحتی کوتاه؛ ملی‌پوشان را به دو گروه 10 نفره تقسیم کردیم. بازیکنان در سالن  بدنسازی فعالیت کردند و سپس به استخر رفتند. صبح امروز نیز از ساعت 10 به وقت محلی و به مدت دو ساعت تمرین باانگیزه و شاداب بازیکنان زیر نظر کادر فنی برگزار شد.

مدیر تیم فوتبال امید کشورمان ادامه داد: موضوعی که حائز اهمیت است آب و هوای گرم و شرجی این منطقه است که باعث شده بازیکنان با شرایط آب و هوایی متفاوتی مواجه شوند. با توجه به اینکه چند روز زودتر در این کشور حاضر شدیم، می‌توانیم خود را با وضعیت آب و هوایی چین وفق بدهند. این امر باعث می‌شود تا در اندونزی کمتر با مشکل روبه‌رو شویم و بازیکنان به این وضعیت عادت خواهند کرد.

استیلی همچنین خاطر نشان کرد: خوشبختانه هیچ بازیکنی مصدوم نبود و همه آماده هستند تا در رقابت‌های جاکارتای اندونزی عملکردی موفق داشته باشند.

دیدار دوستانه تیم فوتبال امید ایران و امید چین روز پنجشنبه 18 مردادماه از ساعت 19:30 به وقت محلی برگزار می‌شود.

 

حمید استیلی تیم فوتبال امید ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر