کد خبر: 653440 A

رای کمیته انضباطی اعلام شد

خونه به خونه اکنون برای اثبات ادعای خود در خصوص تبانی شکل گرفته در لیگ دسته اول برای حضور در لیگ برتر باید با امیدواری بیشتر کار خود را دنبال کند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال طی بیانیه ای درباره موضوعات و اخبار مطرح شده در رسانه ها و فضای مجازی و انتشار برخی فایل های صوتی مبنی بر دریافت یا پیشنهاد وجه از سوی بازیکن های فوتبال و اشخاص متفرقه قبل از دیدار دو تیم نساجی و راه آهن،اعلام می دارد با توجه به اینکه موضوعات منتشرشده جملگی واجد وصف مجرمانه و حقوقی است و صرف ارائه این قبیل فایل های صوتی و اسناد کفایت اثبات تبانی برای مسابقه فوتبال را نمی کند،لذا به شاکی پرونده(مدیران باشگاه خونه به خونه بابل)اعلام شده است با طرح شکایت در مراجع قضایی ذیربط،درخواست رسیدگی به این قبیل موضوعات را مطرح کرده و در صورت اثبات،تصمیم مراجع قضایی را به عنوان ادله خود به این کمیته  ارائه کنند.

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در روش های ارزیابی ادله خاص و محدودی دارد و ارزیابی ادله مذکور از صلاحیت این کمیته خارج است.

طبق بررسی های صورت گرفته،بر اساس نظر کارشناسان و اهل فن و استعلام از مراجع بین المللی،تاکنون دلیلی بر وقوع تبانی در این مسابقه به میان نیامده است.

پرونده کماکان مفتوح به رسیدگی است و به شاکی مهلت داده شده تا ادله قانونی خود را معرفی کند.

 

لیگ دسته اول خونه به خونه بابل تبانی فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر