کد خبر: 653356 A

مدیرعامل پیشین باشگاه تراکتورسازی به عنوان سرپرست جدید هیات بولینگ و بیلیارد استان منصوب شد.

به گزارش ایلنا، با حکم هاشم اسکندری ریاست فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس کشور، کریم پاداش اصل مدیرعامل پیشین باشگاه تراکتورسازی و رئیس سابق هیات بسکتبال استان آذربایجان‌شرقی به عنوان سرپرست جدید هیات بولینگ و بیلیارد این استان منصوب شد که حکم صادره به مدت 3 ماه و تا تشکیل مجمع انتخاباتی این هیات اعتبار دارد.

پاداش بعد از انتصابش به این سمت، اظهار داشت: در بررسی اولیه درباره هیات بولینگ و بیلیارد استان چنین برآورد می‌شود که در صورت برنامه‌ریزی صحیح، اصولی و پایه‌ای و تعامل نزدیک با دست اندرکاران و مدیران باشگاه‌های این مجموعه بزرگ، می‌توان این هیات را به یکی از هیات‌های مهم و معتبر سوق داد.

وی افزود: این امر با بررسی و سازماندهی عوامل و تشکیل هیات رئیسه فعال و توانمند و شناسائی مربیان و داوران و تلاش در رفع نارسائی‌های احتمالی موجود و کمک به باشگاه‌هایی که سرمایه‌گذاری می‌کنند و در مورد دریافت مجوز مشکل دارند، امکان‌پذیر بوده و می‌توان با برنامه‌های کوتاه مدت و دراز مدت اقدام نمود.

سرپرست هیات بولینگ و بیلیارد استان اضافه کرد: در ابتدای کار با مساعدت و همیاری اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز اقدام به فراخوان از نوجوانان و جوانان و استعدادیابی با کمک مربیان متعهد و دلسوز انجام خواهد گرفت چراکه معتقدم این ورزش باید به کمک خانواده‌ها، نقش پررنگ و همگانی به خود بگیرد.

وی در خاتمه گفت: تدوین تقویم ورزشی که با کمک و همفکری اعضاء هیات رئیسه و روسای محترم شهرستان‌ها و مدیران باتجربه و سایر کارشناسان این رشته مصوب خواهد شد، از دیگر برنامه‌هایم در زمان سرپرستی هیات بولینگ و بیلیارد است.

d46787d9_ebb9_421c_b537_bafcc43f31f5

 

تراکتورسازی تبریز هاشم اسکندری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر