کد خبر: 653050 A

رئیس کمیته آموزش گفت: تمام تمرکز تیم ملی فوتبال امید بر روی بازیهای مقدماتی المپیک است.

به گزارش ایلنا، میرشاد ماجدی، رئیس کمیته آموزش درباره  تیم فوتبال فوتبال امید که بازی‌های آسیایی جاکارتا اندونزی را پیش رو دارد، گفت: سیاست بسیار خوبی که فدراسیون فوتبال و کادر فنی تیم فوتبال امید در رابطه با بازیکنان گرفت اولین گام برای موفقیت بود. بازیکنانی به این تیم دعوت شدند که در رده سنی زیر 21 سال هستند و حضور در بازی‌های جاکارتا بزرگترین و مهمترین عامل برای کسب تجربه و هماهنگی و آماده‌سازی بازیکنان ایران برای مسابقات مقدماتی المپیک است.

رئیس کمیته آموزش عنوان کرد: مسابقات جاکارتا با تیم‌های ملی زیر 23 سال برگزار می‌شود و ما هدف‌مان از حضور در این بازی‌ها فقط کسب تجربه، شناخت نقاط ضعف و قوت تیم و کسب آمادگی هر چه بیشتر برای مرحله مقدماتی المپیک است. در ادوار گذشته طبق قانونی که بر بازی‌ها حاکم بود تیم از بازیکنان زیر 23 سال و چند بازیکن بزرگسال می‌توانست استفاده کند که خوشبختانه فدراسیون فوتبال به همراه کادر فنی سیاست خوبی را در این زمینه در پیش گرفته و فقط از بازیکنان زیر 21 سال استفاده کردند. به نظرم استراتژی درستی بود که بعد از چندین سال به مرحله اجرا در آمد.

ماجدی ادامه داد: تیم فوتبال امید در جاکارتا لژیونرهای خود را در اختیار ندارد و در گروه سختی نیز قرار دارد, اما این بدان معنا نیست که ملی‌پوشان صرفاً چند بازی انجام دهند و بازگردند. هدف از حضور تیم زیر 21 سال ایران در اندونزی، کسب تجربه و هماهنگی بیش از پیش است. من در تمرینات این تیم حضور داشته و عملکرد بازیکنان را کاملاً زیر نظر داشتم. تیم بسیار خوبی داریم اما باید به این تیم زمان داد تا به هدفش برسد.

وی افزود: کارشناسان و جامعه فوتبال باید یادشان باشد که این تیم برای کسب تجربه می‌رود و تمام تمرکز ما برای مسابقات مقدماتی المپیک است. این تیم آینده فوتبال ایران است و باید مرحله به مرحله پیش رویم تا به اهداف خود برسیم.

میرشاد ماجدی تیم فوتبال فوتبال امید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر