کد خبر: 652349 A

مدیرعامل ذوب آهن در مورد شرایط این تیم و دیدار با استقلال صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، سعید آذری پس از دیدار تیمش برابر استقلال تهران، هنوز از مصدومیتی که نصیب بازیکن این تیم شد صحبت می کند. او در این باره گفت: به نظرم زیبایی فوتبال در این بازی باید همه ما را به فکر فرو ببرد که ورزش تا چه اندازه می‌تواند صحنه جوانمردی باشد. وقتی می بینیم رضا حبیب‌زاده با آن مصدومیت جان سالم به در می‌برد به همکاری همه جانبه فوتبالیست‌ها و مربیان و پزشکان پی می‌بریم که سوای هر عقیده‌ای در آن دقایق تنها به فکر زنده ماندن یک انسان هستند.

مدیرعامل ذوبی ها ادامه داد: من فکر می‌کنم از این صحنه‌ها نمی‌توان به راحتی عبور کرد. وقتی می بینیم بازیکنی خارجی به نام ادی ارناندز و دروازه بان تیم حریف یعنی مهدی رحمتی می آیند از اتفاق ناگواری برای یک بازیکن ممانعت به عمل می آورند یعنی همه برای روی ندادن یک اتفاق تلخ بسیج شده اند. از ایرانی تا خارجی، از بازیکن تا پزشکان دو تیم و من هم از همه آنها ممنونم.

آذری در ادامه گفت: امتیاز کامل این بازی را باید به حساب بازی جوانمردانه ریخت. تنها رخدادی که می تواند رنگ ها را از میان بردارد همین انسانیت است. اتفاقی که احساس مسئولیت بازیکنان و کادر فنی و پزشکی دو تیم را به دنبال دارد.

مدیر باتجربه فوتبال ایران درباره شرایط تیم خود در هفته های آغازین لیگ برتر درباره شرایط تیمش گفت: در این دو هفته ای که از لیگ جدید گذشته که توانستیم به 4 امتیاز مهم دست پیدا کنیم. در دیدار اول برابر نساجی قائمشهر به میدان رفتیم که توانستیم بردی ارزشمند به دست بیاوریم. نساجی این هفته روبروی تراکتورسازی بازی کرد و همه قدرت این تیم را همه دیدند. تیمی که با تراکتورسازی در تبریز مساوی کرد را ما در قائمشهر شکست دادیم. بازی دوممان نیز برابر استقلال بود. تیمی که در هر حالت یکی از قدرت های فوتبال ایران محسوب می شود.

استقلال تهران سعید آذری ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر