کد خبر: 652043 A

مدافع پرسپولیس در مورد وضعیت مصدومیت خودش و پیروزی این تیم مقابل فولاد صحبت کرد.

شجاع خلیل‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص مصدومیتش و اینکه گفته می‌شود آسیب نخاعی دیده و نیاز به جراحی دارد اظهار داشت: اصلاً چنین چیزی نیست و در مورد مصدومیت من شیطنت‌هایی صورت گرفت که واقعیت ندارد. مصدومیت من شدید نیست و با چند جلسه فیزیوتراپی برطرف می‌شود و به زودی مشکلم رفع خواهد شد.

وی در مورد بازی با فولاد گفت: فولاد تیم خیلی خوب و قدری بود ولی خوشبختانه بازی خوب و منطقی انجام دادیم و توانستیم نتیجه دلخواه‌مان را بگیریم. با این 3 امتیاز به صدر جدول رسیدیم و امیدوارم با ادامه این روند جایگاه‌مان را حفظ کنیم.

مدافع پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شد این تیم با رفتن چند بازیکن ضعیف شده است عنوان کرد: پرسپولیس هیچ وقت با رفتن بازیکنی ضعیف نخواهد شد و هیچ وقت به بازیکنی وابسته نبوده و هرکسی برود و بیاید این تیم پرسپولیس است و همیشه بزرگی خودش را حفظ کرده است.

خلیل‌زاده در مورد کلین‌شیت دوم پرسپولیس در این فصل هم گفت: مهم این است که پرسپولیس نتیجه بگیرد و اینکه ما باشیم یا نباشیم اهمیت چندانی ندارد و خدا را شکر می‌کنم که هم نتیجه گرفتیم و هم دروازه پرسپولیس بسته ماند.

وی در مورد وضعیت کامیابی‌نیا هم تصریح کرد: هنوز اطلاعی از وضعیت او ندارم ولی با او تماس خواهم گرفت و جویای احوالش می‌شوم. امیدوارم کمال هم مشکل خاصی نداشته باشد و آسیب دیدگی او جدی نباشد و بتواند بازهم به تیم کمک کند.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال شجاع خلیل‌زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر