کد خبر: 651772 A

دو هدف کهکشانی مورینیو / توافق شخصی ویدال با بارسلونا

طبق گزارش‌ها در اسپانیا دو هافبک رئال مادرید در لیست خرید منچستریونایتد حضور داشتند.

به گزارش ایلنا، 10 شایعه برتر نقل و انتقالات فوتبال اروپا در زیر مشاهده می‌کنید:

Image result for Jack Grealish

1. هایجک جدید این بار در انگلیس. پس از اینکه باشگاه بارسلونا با دو هایجک(ویدال و مالکوم) در تابستان فعالیت عجیبی داشته، باشگاه چلسی به گزارش روزنامه سان تصمیم دارد، جک گرالیش، هافبک استون ویلا که با پیشنهاد 20 میلیون پوندی تاتنهام رو به رو است را به خدمت بگیرد.

 

Manager Jose Mourinho consoles Andreas Pereira

2. نشریه مارکا فاش کرد، ژوزه مورینیو در هفته‌های گذشته گرت بیل و تونی کروس از رئال مادرید را در لیست خرید خود جای داده و باشگاه منچستریونایتد نتوانسته خواسته‌های سرمربی پرتغالی را برآورده کند.

 

3. مائوریسیو پوچتینو به دنبال مهاجم جدید برای تاتنهام است و او برای کسب بودجه مناسب به گفته اسکای اسپورت توبی آلدرویرلد، دنی روز و موسی دمبله را می‌فروشد.

 

 

 

 

 

4. آث میلان هدف فراموش شده بارسلونا را دنبال می‌کند. آندره رابیو مورد توجه روسونری قرار گرفته و با اعلام کوریره دلو اسپورت، مدیر ورزشی باشگاه ایتالیایی به زودی برای انتقال قرضی او اقدام می‌کند.

 

5. باشگاه رئال سوسیه داد اعلام آمادگی کرد تئو هرناندز را به قراردادی قرضی از رئال مادرید به خدمت بگیرد.

 

Related image

6. نشریه مارکا اعلام کرد توافق شخصی بین آرتور ویدال و بارسلونا انجام شده است و هافبک بایرن مونیخ به جای اینترمیلان راهی لالیگا می‌شود.

 

7. گمانه زنی رسانه‌های ایتالیایی با شکست بزرگی مواجه شد چرا که باشگاه رئال مادرید تصمیم ندارد لوکا مودریچ را به اینترمیلان بفروشد.

 

سوسو

8. لاگازتا دلو اسپورت گزارش داد، باشگاه رم پس از شکست در پرونده انتقال مالکوم، تصمیم دارد به میلان برای خرید سوسو پیشنهادی ارائه کند.

 

9. موندو دیپورتیوو مدعی شد پس از خروج پائولینیو و آندرس اینیستا بارسلونا درصدد تقویت خط میانی تیم تحت هدایت ارنستو والورده است و آنها پل پوگبا را زیر نظر دارند.

 

10. روزنامه سان اعلام کرد باشگاه منچستریونایتد رقم انتقال یری مینا از بارسلونا را 40 میلیون یورو پیش بینی کرده است و نماینده شیاطین سرخ به زودی راهی بارسلون می‌شود تا امور نهایی را پیگیری کند.

بارسلونا رئال مادرید 10 شایعه برتر نقل و انتقالات فوتبال اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر