کد خبر: 651770 A

اینترمیلان و عملیاتی تقریبا غیرممکن

هافبک کروات تا چند فصل دیگر با رئال مادرید قرارداد دارد و اینترمیلان در صورت ارائه پیشنهاد رسمی برای خرید او، راه دشواری را تجربه خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، نشریه اسپانیایی مارکا تایید کرد لوکا مودریچ از رئال مادرید جدا نمی‌شود. با وجود شایعاتی که هافبک کروات را به اینترمیلان نزدیک کرده بود، از اردوی رئال به مارکا اعلام شده مودریچ همراه قهرمان اروپا می‌ماند. در واقع شرایط او کاملا با کریستیانو رونالدو که راهی یوونتوس شده متفاوت است.

مودریچ3

بازیکن پرتغالی توسط مدیربرنامه‌هایش درخواست خروج داده بود و تصمیم داشت پس از جام جهانی رئال را ترک کند اما در مورد مودریچ موضوع تعهد به باشگاه مطرح است. قراردادی که بازیکن باتجربه در سال 2016 به امضا رساند او را تا 30 ژوئن 2020 به قهرمان لالیگا متعهد کرد. با توجه به عملکرد او در جام جهانی روسیه و نایب قهرمانی با کرواسی در جام جهانی ارزش او افزایش داشته است.

مودریچ

اگر پیشنهاد اینتر هم واقعی باشد آنها باید سخت ترین شرایط ممکن را برای خروج مودریچ تجربه کنند. تنها راه ممکن برای جدایی مودریچ پرداخت بند فسخ قرارداد 750 میلیون یورویی او از سوی نراتزوری است. او به همراه رئال مادرید خوشحال است و هفته آینده سوپرجام اسپانیا را تجربه خواهد کرد.

رئال مادرید اینترمیلان لوکا مودریچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر