کد خبر: 651763 A

قهر حبرنگاران اصفهانی در نشست خبری سرمربی استقلال

سرمربی استقلال پس از تساوی با ذوب آهن صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، وینفرد شفر بعد از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت:امروز بازی خوبی از جانب هر دو تیم برگزار شد.ما می‌دانستیم ذوب‌آهن با سبک متفاوتی نسبت به سال قبل بازی می‌کند، با فوتبال بهتر و بازی بلند کمتر. هوا خیلی برای مسابقه دو تیم گرم بود.

شفر تاکید کرد: ما دو گلی که خوردیم روی 2 ضربه کرنر بود، مشکل ما این بود که باید توپ برگشتی را مهار می‌کردیم. در مورد توپ‌های آزاد هم خوشحال نیستم چون خیلی ضربه آ‌زاد داشتیم.ما قبل از زدن ضربات کرنر حریف ۲ بار توپ را در وسط زمین از دست دادیم که همان توپ‌ها تبدیل به گل شد. به ذوب‌آهن تبریک می‌گویم و فکر می‌کنم این تیم در ادامه فصل در رتبه‌های بالای جدول قرار بگیرد. بابت این موضوع خوشحال نیستم چون چند موقعیت خوب داشتیم که تبدیل به گل نشد، در بازی به پیکان هم همین شرایط بود، باید کارهایی که در تمرین می‌کنیم را در زمین هم پیاده کنیم.

وی ادامه داد: هدف ما این است که تیمی جدید داشته باشیم با بازیکنان جوان. رضا آذری یک بازیکن جوان است که به تیم ما اضافه شده است. طبیعی است که تیام را از دست دادیم ولی روح‌الله باقری بازی به بازی بهتر می‌شود.

شفر با اشاره به مشکلات تیمش گفت: یکی از مشکلاتی که ما داشتیم این بود که برخی از بازیکنان مثل نویمایر و علی کریمی دیر به تمرینات اضافه شدند و از نظر فیزیکی و بدنی عقب‌تر از سایرین هستند. امروز ووریا غفوری ۲ گل زد و در سمت راست دفاع استقلال بازی کرد و فکر می‌کنم اگر به جام جهانی می‌رفت عملکرد بهتری هم داشت.

وی ادامه داد: در بین دو نیمه به بازیکنان گفتم باید به زمین بروید و نتیجه را عوض کنید. ما سیستم بازی را تغییر دادیم و یک هافبک دفاعی در وسط زمین گذاشته و دو مهاجم هدف به زمین فرستادیم. به خاطر این بود که توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم.

سرمربی استقلال بعد از اینکه خبرنگاران اصفهانی به خاطر عدم حضورش در نشست های قبل از بازی در این شهر گفت: در بازی بعدی که داشته باشم حتماً در نشست خبری قبل از بازی حاضر می‌شوم. اصفهان شهر زیبایی است که مکان‌های تاریخی زیادی دارد. متأسفم که نتوانستم زودتر به اصفهان بیایم اما در بازی بعدی حتماً به نشست خبری قبل از بازی هم می‌آیم و شما هم قول بدهید که از من سئوال بپرسید. با این حال اکنون نشسته‌ام تا سوال‌هایتان را بپرسید.

شفر بعد از اینکه کسی از او سوال نپرسید اذعان داشت:  من از شما یک سوال دارم، ارتفاع شهر اصفهان چقدر است؟ ۱۰۰ متر یا ۱۵۰۰ متر؟ شرایط در این ارتفاع برای بازیکنان سخت می‌شود.

استقلال تهران ذوب آهن اصفهان وینفرد شفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر