کد خبر: 651735 A

ذوب آهن 2-2 استقلال/ جذاب ترین بازی لیگ برنده نداشت

استقلال با نمایشی موفق برابر ذوب آهن امید را در دل هوادارانش زنده نگه داشت.

به گزارش ایلنا، هفته دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران امشب آغاز شد و تیمهای ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران از ساعت 20:45 دقیقه در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند. شاگردان امید نمازی در اولین بازی موفق شدند نساجی را در خانه اش با یک گل شکست دهند و در سوی مقابل هم استقلال در خانه خود از پس پیکان برنیامد و بازی با نتیجه 0-0 به اتمام رسید.

این مسابقه هیجان انگیز هم در پایان با نتیجه مساوی 2-2 به اتمام رسید و تیمها امتیازات را تقسیم کردند. ذوب آهن 4 امتیازی شد و استقلال دو امتیازی. حبیب زاده و هرناندز در دقایق 24 و 45 برای ذوب و وریا غفوری در دقایق 43 و 56 برای استقلال گل زدند. محمد زاده و دانشگر هم از هر دو تیم دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شدند.

حالا با گزارش زنده این دیدار همراه ما باشید:

دقیقه 91: محمد دانشگر هم با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد تا در تعداد اخراجی ها هم دو تیم به تساوی برسند.

دقیقه 90: سه دقیقه وقت تلف شده اعلام شد.

دقیقه 87: بازهم یک خطای دیگر پشت محوطه جریمه برای استقلال. این بار خطای درخشان مهر بر روی آذری. باید دید این بار هم این فرصت از دست می رود یا سرانجان آبی پوشان از ضربات ایستگاهی به گل می رسند. اتفاقی که بازهم رخ نداد و توپ دور شد.

دقیقه 85: الله یار صیادمنش هم با کارت زرد بیژن حیدری جریمه شد. بازی در این لحظات آرام و پربرخورد دنبال می شود.

دقیقه 82: روح الله باقری جای خود را به الله یار صیادمنش داد تا سرعت خط حمله استقلال افزایش پیدا کند. استقلال در این دقایق با ارسال های محمدی مهر از سمت راست حسابی خطرساز می شود.

دقیقه 81: ابوذر صفرزاده به جای ادی هرناندز به زمین آمد تا تعویض های امید نمازی به اتمام رسید.

دقیقه 76: محسن مسلنان جای خود را به محمد زبیر نیک نفس داد. فرشید اسماعیلی هم جای خود را به رضا آذری داد.

دقیقه 75: فرشاد محمدی مهر بعد از اینکه ایستگاهی فرشید اسماعیلی به دیوار خورد بازیکن ذوب را سرنگون کرد و اخطار گرفت.

دقیقه 74: حرکت فوق العاده روح الله باقری باعث شد تا وحید محمدزاده بعد از دریبل خوردن خطا کند و با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شود. خطا چسبیده به محوطه جریمه برای آبی پوشان.

دقیقه 71: روح الله باقری به خوبی از سد محمد نژاد مهدی گذشت و توپ بعد از یک رفت و برگشت به فرشید اسماعیلی رسید که ضربه این بازیکن با فاصله به بیرون رفت.

دقیقه 68: بازی کمی آرام شده و همچنان با نتیجه مساوی 2-2 در جریان است. دومین تعویض ذوب آهن به زودی انجام خواهد شد.

دقیقه 63: بازی با سرعت بالایی در جریان است. استقلال خطرناک تر ظاهر شده و در سمت چپ دو بازیکن این تیم میلاد زکی پور و آرمین سهرابیان زوج فوق العاده ای را شکل داده اند.

دقیقه 60: ضربه خوب علی کریمی توسط رشید مظاهری به کرنر فرستاده شد اما قبل از آن آفساید گرفته شد.

دقیقه 59: وحید محمدزاده به خاطر خطا بر روی روح الله باقری کارت زرد گرفت. یک ضربه ایستگاهی برای استقلال در موقعیتی عالی.

دقیقه 57: میلاد زکی پور دروازه ذوب آهن را به زعم داور در موقعیت آفساید باز کرد. تصاویر آهسته نشان داد که زکی پور اصلا در آفساید نبوده است. 

دقیقه 56: گل دوم برای استقلال. بازهم وریا غفوری. این بار با پاس فرشید باقری. حرکت خوب از آرمین سهرابیان آغاز شد؛ در ادامه باقری صاحب توپ شد و وریا را در موقعیتی عالی صاحب توپ کرد و مهره باتجربه استقلال هم با عبور از مظاهری دروازه بدون دروازه بان را باز کرد تا نتیجه 2-2 شود.

دقیقه 53: محمدرضا حسینی این بار هم با یک شوت سرکش یخ بازی را آب کرد. این بار هم رحمتی با واکنشی به موقع توپ را به کرنر فرستاد. کاپیتان استقلال به جز صحنه گل دوم در بقیه دقایق ستاره تیمش بوده است.

دقیقه 48: بازی هنوز و سر و شکل نگرفته و با همان نتیجه 2-1 به سود ذوب آهن در جریان است.

دقیقه 46: آغاز نیمه دوم از این لحظه و بدون تغییر برای هر دو تیم.

دقیقه 45+5: پایان نیمه نخست با برتری 2-1 ذوب آهن. نتیجه بازی برگشت فصل قبل در اقفهان بازهم تکرار شد...

دقیقه 45+1: بازهم گل. این بار برای ذوب آهن. ادی هرناندز دومین گل فصل خود را باز هم روی یک ضربه کرنر و این بار روی اشتباه رحمتی از خروج از دروازه به ثمر رساند. هرناندز باز هم روی پاس حسینی گل زد.

دقیقه 44: استقلال روحیه گرفته و این بار شوت سرکش فرشاد محمدی مهر با فاصله به بیرون رفت. استقلال هم مانند ذوب آهن برای اولین بار دروازه اش در این فصل باز شد. با گفتن این نکته که وریا غفوری هم اولین گلزن این فصل استقلال نام گرفت.

دقیقه 43: گل برای استقلال توسط وریا غفوری. اشتباه ادی هرناندز روی پاس رو به عقب توپ را در اختیار استقلالی ها قرار داد. روح الله باقری به خوبی توپ را گرفت و چرخید و آن را در اختیار وریا غفوری قرار داد و این بازیکن هم به خوبی با یک ضربه محکم به گوشه دروازه ها کار را به تساوی کشاند و مانند بازی برگشت فصل قبل در لیگ به ذوب آهن گل زد.

دقیقه 41: در این دقایق شاهد وقوع اتفاق خاصی روی دروازه ها و در جریان مسابقه نیستیم و دو تیم خیلی آرام به کار خود ادامه می دهند. ذوب آهن مانند بازی با نساجی در نیمه اول به گل رسید و باید دید بازهم می تواند به خوبی از آن مراقبت کند یا خیر.

دقیقه 36: بازی کاملا ساکن شده و شاهد ایجاد موقعیت خطرناکی روی دروازه ها نیستیم. ذوب آهن به خواسته اش رسیده و دیگر نیازی به حملات پردامنه ندارد.

دقیقه 33: بازی با نتیجه 1-0 به سود ذوب آهن پیگیری می شود. این دقایق بیشتر با درگیری های فیزیکی و خطاهای متعدد دنبال می شود.

دقیقه 27: استقلال برای اولین بار در این فصل دروازه اش باز شد. حبیب زاده هم با ملاحظات کامل و در حضور پزشکان هر دو تیم و همچنین مدیرعامل ذوب آهن راهی بیمارستان فولادشهر شد. محمدرضا عباسی به جای این بازیکن وارد زمین شد.

دقیقه 26: حبیب زاده دیگر نمی تواند به بازی ادامه دهد و باید با آمبولانس به بیمارستان منتقل شود. این بازیکن فصل قبل در نفت تهران بازی می کرد. جو ورزشگاه به کل تحت تاثیر بازیکن گلزن تیم ذوب آهن قرار گرفته است.

دقیقه 24: سرانجام ذوب آهن به گل رسید. این تیم در ادامه حملات فوق العاده اش توسط رضا حبیب زاده به گل رسید. ضربه کرنر با پاس نژاد مهدی در دهانه دروازه به حبیب زاده رسید و این بازیکن توپ را به گل رساند. با این حال این بازیکن بعد از گل به شدت مصدوم شد و از هوش رفت؛ چرا که هنگام ضربه پای وریا غفوری به صورت و فک او برخورد کرد.

دقیقه 23: یک موقعیت عالی دیگر برای ذوب آهن که این بار رحمتی بازهم با یک سیو باورنکردنی توپ را از دهانه دروازه بیرون کشید.

دقیقه 22: حالا پاسخ موقهیت استقلال توسط ذوبی ها داده شد. شوت از راه دور محمدرضا حسینی با سیو فوق العاده رحمتی به کرنر رفت و در ادامه کرنر ارسالی هم حاصلی نداشت و توپ به بیرون رفت.

دقیقه 21: بازی همچنان بدون گل در جریان است و کمی از تب و تاب بازی کم شده است.

دقیقه 18: رضا حبیب زاده به خاطر انجام خطا بر روی فرشاد محمدی مهر کارت زرد گرفت تا اخطاری های ذوب آهن به عدد دو برسد.

دقیقه 14: جدی ترین موقعیت بازی در این دقیقه روی دروازه ذوب خلق شد. ارسال زیبای سهرابیان از سمت چپ با اثر فوق العاده روح الله باقری همراه شد اما سیو فوق العاده مظاهری مانع از گل شدن این توپ شد. در ادامه هم بازیکنان ذوب هر طور بود توپ را دور کردند.

دقیقه 11: محمد دانشگر هم به خاطر خطا بر روی محمدرضا حسینی از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 10: استقلال جلو کشیده و فوتبال بهتری را به نمایش می گذارد. آنها نسبت به تیم میزبان میل بیشتری برای گلزنی دارند. میلاد زکی پور در این مسابقه پست جدیدی را تجربه می کند و یک خط جلوتر به عنوان هافبک چپ بازی می کند. آرمین سهرابیان هم دفاع چپ است.

دقیقه 8: ضربه وریا غفوری به دیوار دفاعی برخورد کرد و راهی به دروازه ذوب آهن نداشت.

دقیقه 7: توپ گیری فوق العاده میلاد زکی پور باعث شد تا موقعیت خطرناکی برای استقلال به وجود بیاید اما پاس اسماعیلی با هند نژاد مهدی متوقف شد و داور با دادن کارت زرد اول برای استقلال در یک فضای ایده آل اعلام خطا کرد.

دقیقه 4: دفع اشتباه فرشاد محمدی مهر و تعلل رحمتی نزدیک بود کار دست استقلال بدهد که هر طور بود تجمع نفرات این تیم مانع از خطرسازی ذوبی ها شد.

دقیقه یک: بازی در حالی آغاز شد که دو تیم کار را با احتیاط پیش می برند و اولین خطا توسط پژمان منتظری بر روی رضا حبیب زاده صورت گرفت.

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، فرشاد محمدمهر، میلادزکی پور، پژمان منتظری، محمد دانشگر، آرمان سهرابیان، علی کریمی، فرشید باقری، وریا غفوری، فرشید اسماعیلی و روح الله باقری

ترکیب ذوب آهن: محمد رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، حمید بوحمدان، محمدرضا حسینی، قاسم حدادی‌فر، محسن مسلمان، هرناندز، رضا حبیب‌زاده، مهران درخشان‌مهر و میلاد فخرالدینی

 

 

استقلال تهران ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر