کد خبر: 651516 A

دروازه بان تیم فوتبال امید گفت: تیم ما تمرینات خوب ، اردوهای مفید وبازیهای تدارکاتی مثمرثمررا پشت سر گذاشته بطوریکه هم به قهرمانی در بازیهای آسیایی می رسیم و هم به المپیک راه پیدامی کنیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسبون فوتبال مهدی امینی دروازه بان تیم امید ازفرایند آمادگی که برای تیم ملی امید رقم خورده ابراز رضایت کرده و آن را زمینه ساز موفقیت دربازیهای آسیایی و راهیابی به المپیک دانست  

وی ادامه داد : تیم ملی فوتبال امید ایران تمرینات خوب ، اردوهای مفید و بازیهای تدارکاتی مثمرثمرراپشت سر گذاشته که هم به قهرمانی در بازیهای آسیایی خواهیم رسید و هم به المپیک راه پیدا خواهیم کرد.

کاپیتان تیم ملی امید کشورمان گفت:تیم ملی فوتبال بزرگسالان کشورمان دربازیهای جام جهانی واقعا دل یک ملت را شاد کردند و من هم به عنوان سرباز این ملت به مردم نوید می دهم که تلاش حداکثری برای موفقیت و قهرمانی ایران در بازیهای آسیایی داشته باشم.  

امینی افزود: حمایت های توامان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک هم درنوع خود مثمرثمربوده وتوانسته نه تنها باعث پشتیبانی فوتبال بلکه کل کاروان را برای این رویداد مهم آماده کند.

تیم امید ایران مهدی امینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر