کد خبر: 651466 A

طی دو سه هفته گذشته با توجه به پیشنهادهایی که باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه به بازیکنان ایرانی داده برای ایرانی‌ها بسیار شناخته شده است.

به گزارش ایلنا، این باشگاه هفته گذشته وحید امیری و سید مجید حسینی قرارداد امضا کرد. اما این پایان ماجرا نیست چرا که معاون باشگاه ترابوزان اسپور اعلام کرده یک ایرانی دیگر را طی روزهای آینده به تیم‌شان اضافه خواهند کرد.

سالی اوغلو معاون باشگاه ترابوزان اسپور در صحبت‌هایی که طی مراسم معارفه حسینی داشت، گفت: «وحید امیری و مجید حسینی را جذب کردیم، طی روزهای آینده یک ایرانی دیگر را هم به خدمت می‌گیریم.»

در این لحظه خبرنگاران از او خواستند نام بازیکن سوم ایرانی که جذب می‌کنند را اعلام کند اما سالی اوغلو گفت: «تا زمانی که قطعی نشود، نامی اعلام نمی‌کنیم. به موقعش این کار را خواهیم کرد.»

گفته می‌شود گزینه ایرانی بعدی ترابوزان اسپور مرتضی پورعلی گنجی است اما هنوز در این خصوص واکنش رسمی نداشتیم. پورعلی گنجی قادر به حضور در برایتون انگلیس نیست و به نظر نمی‌رسد پیشنهادهای دیگرش که از بلژیک و آلمان داشته جدی باشد و شاید به زودی مثلثی ایرانی در تیم پنجم فصل گذشته سوپرلیگ ترکیه شکل بگیرد.

 

مرتضی پورعلی گنجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر