کد خبر: 651460 A

رونالدو سه هفته پیش با قراردادی 4 ساله به ارزش 105 میلیون یورو از رئال به یوونتوس پیوست و رسما تمرینات خود را با باشگاه جدیدش شروع کرد.

به گزارش ایلنا، اورلیو دی لائورنتیس، مالک باشگاه ناپولی در مورد این انتقال گفت: «رونالدو 33 ساله است و در پایان دوران فوتبالش قرار دارد. پرداخت 100 میلیون یورو برای خرید او دیوانگی بود. این مبلغی که یوونتوس برای رونالدو پرداخت کرد، خارج از تمام قواعد آنها بود.

 نمی‌دانم آنها بیشتر به دنبال اهداف تجاری بودند یا اهداف ورزشی ولی نقش خود را خوب بازی کردند. پس از 7 قهرمانی متوالی، یوونتوس برای رضایت اسپانسرها و نیز ایجاد انگیزه در میان هوادارانش نیاز به یک انتقال تبلیغاتی بزرگ داشت و با رونالدو به این هدف دست یافت.

وی افزود: پیش از یووه، مدیر برنامه‌های رونالدو (مندس) با من تماس گرفت. او زمانی که مطمئن شد رئال قصد فروش رونالدو را دارد، به من گفت که حاضر به مذاکره هستم یا خیر و تاکید داشت که رونالدو، ناپولی را پولدار خواهد کرد. سپس یوونتوس رسید و پیشنهاد بهتری ارائه داد.

بعد از پیوستن کارلو آنچلوتی به ناپولی خبرهای زیادی درباره پیوستن ستاره‌های بزرگ به این تیم به گوش می‌رسد.

 دی لائورنتیس رییس باشگاه ناپولی اعتراف کرد که تیمش به دنبال جذب مدافع منچستریونایتد است. او گفت‌: شایعه‌های زیادی درباره باشگاه ما به گوش می‌رسد. چند بازیکن را در فهرست خود قرار داده‌ایم که یکی از آنها متئو دارمیان است. به این بازیکن علاقه داریم و تلاش می‌کنیم تا او را در تابستان جذب کنیم.

 

کریس رونالدو ناپولی یوونتوس اورلیو دلورنتیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر