کد خبر: 651377 A

مدافع پیکان از بازی برابر سایپا و تساوی هفته گذشته با استقلال صحبت کرد.

حجت حقوردی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در مورد شرایط پیکان اظهار داشت: شرایط خیلی خوبی داریم و با وجود اینکه هنوز به آمادگی صد در صد نرسیدیم ولی فکر می‌کنم به نسبت سایر تیم‌ها اوضاع‌مان بد نباشد و آماده بازی با سایپا هستیم.

وی در مورد بازی با استقلال گفت: ما برای برد وارد زمین شده بودیم و هدفمان کسب 3 امتیاز بود. یک موقعت تک به تک را هم از دست دادیم و اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم برنده شویم ولی در کل با توجه به اینکه تیم‌ها هنوز در دوره بدنسازی هستند عملکرد بدی نداشتیم.

مدافع پیکان در مورد عملکرد مهاجمان استقلال عنوان کرد: بازی بیشتر در مرکز زمین در جریان بود و خیلی تحت فشار قرار نگرفتیم. فصل گذشته وقتی مامه تیام در خط حمله آنها بود خیلی ما را اذیت کرد و یک وزنه برای این تیم بود ولی بدون او آنها زور همیشگی را در خط حمله نداشتند. البته هنوز هم استقلال تیم خوبی است.

حقوردی در مورد بازی با سایپا هم گفت: این بازی اهمیت زیادی دارد و به نوعی دربی محسوب می‌شود. برای مدیران کارخانه خیلی مهم است و به دلیل رقابتی که دارند دوست دارند بازی را ببریم. سایپا تیم خوبی است و فصل گذشته رفت و برگشت ما را شکست داد ولی می‌خواهیم اینبار ما برنده بازی باشیم.

وی افزود: سایپا نتیجه خوبی مقابل سپیدرود گرفت ولی این تیم دیر بسته شده بود و تمرکز نداشت و نمی‌تواند محک جدی برای سایپا باشد. در هر صورت آنها تیم خوبی هستند ولی ما نیاز داریم از هفته‌های ابتدایی امتیازات خوبی جمع کنیم.

مدافع پیکان در مورد شرایط خودش هم عنوان کرد: فصل گذشته عملکرد خوبی در پیکان داشتم و پیشنهاداتی به دستم رسید ولی قرارداد داشتم و باشگاه هم مخالف جدایی من بود. در پیکان راحت هستم و به این فکر می‌کنم که از این تیم به تیم ملی برسم و برای این کار دورخیز کرده‌ام.

استقلال سایپا پیکان حجت حق وردی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر