کد خبر: 651092 A

شکایت فیفا به دست هیئت فوتبال استان تهران رسید

دو باشگاه تهرانی روی هم رفته 70 میلیارد تومان بدهی دارند و در صورتی که تذکر فیفا را جدی نگیرند با محرومیت سنگینی مواجه خواهند شد.

به گزارش ایلنا، تیم نفت تهران فصل گذشته با قرار گرفتن در رده پانزدهم جدول رده بندی به لیگ دسته اول سقوط کرد و از مالکیت تیم تهران کار رسا خارج شد. همچنین راه آهن تهران هم با نتایج ضعیف در لیگ دسته اول به دسته دوم سقوط کرد و طبق گفته رئیس هیئت فوتبال استان تهران بدهی این دو نماینده پایتخت در مجموع 700 میلیارد ریال است!

ابوالحسن شیرازی، رئیس هیئت فوتبال استان تهران در این خصوص گفت:«فصل گذشته شرکت بهنام پیشرو کیش، جهانیان و فردوسی پور که مدتی این تیم را مدیریت کردند در مذاکراتی با هیات مدیره (اعضای ۳نفره مدیریت باشگاه) نفت تمام بدهی های باشگاه را در صورت به نام شدن، پرداخت خواهند کرد. آنها در حال حاضر 400 میلیارد ریال بدهی دارند. لیگ دسته یک فوتبال کشور از ۲۰ مرداد ماه آغاز می شود که هنوز تکلیف این تیم مبهم است.»

شیرازی درباره وضعیت باشگاه راه آهن اظهار داشت:«طبق شکایت‌هایی که از طریق فیفا به هیات فوتبال استان رسیده، بدهی این باشگاه حدود ۳۰۰ میلیارد ریال است. تیم راه آهن اکنون توسط دادگستری اداره می شود که امیدواریم هر چه سریعتر این موارد برطرف شود.»

نفت تهران راه آهن تهران هیئت فوتبال استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر