کد خبر: 651068 A

مدافع ذوب آهن بار دیگر مقابل تیم سابق خود که چالش‌های زیادی با آن داشته قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ذوب آهن در هفته دوم لیگ هجدهم روز پنجشنبه در ورزشگاه فولادشهر میزبان استقلال است و در شرایطی به مصاف این تیم می‌رود که با توجه به 3 امتیاز هفته نخست، با پیروزی این دیدار خانگی وضعیت خوبی در جدول پیدا می‌کند.

یکی از نفراتی که در ترکیب ذوب آهن برابر استقلال قرار می‌گیرد میلاد فخرالدینی است که در دو دیدار قبلی خود برابر آبی‌پوشان با چالشی جدی روبرو بود و آنهم حمله هواداران استقلال به وی بود.

ذوب آهن و استقلال در دو دیدار رفت و برگشت در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که در دیدار دور رفت برخوردی میان وی و داریوش شجاعیان رخ داد که بعد از آن مشخص شد رباط پای شجاعیان پاره شده و مدت طولانی از میادین دور خواهد بود.

در طول فاصله یک هفته ای تا بازی برگشت، فخرالدینی چالشی جدی با هواداران استقلال داشت و آنها به تصور اینکه مدافع سابقشان به عمد هافبک این تیم را مصدوم کرده به ولی حمله کردند و در این شرایط بازی برگشت در ورزشگاه آزادی برای او خیلی دشوار شد.

فخر الدینی در طول بازی چند درگیری با بازیکنان استقلال داشت که مهم ترین آن مربوط به دقایق ابتدایی بازی و تکل خشنی بود که مامه تیام روی پای او رفت و حتی عده‌ای عقیده داشتند داور باید مهاجم سنگالی را اخراج می‌کرد.

استقلال آن بازی را با درخشش تیام 3-1 برد و به مرحله بعد صعود کرد.

حالا دو تیم بار دیگر در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم می‌روند و بازهم فخرالدینی مقابل استقلال قرار می‌گیرد ولی این بار دیگر نه اثری از شجاعیان در زمین است و نه تیام. شجاعیان هنوز از بند مصدومیت رها نشده و تیام هم از استقلال جدا شده و دیگر جایی در این تیم ندارد.

استقلال تهران میلاد فخرالدینی ذوب آهن اصفهان داریوش شجاعیان مامه بابا تیام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر