کد خبر: 650762 A

مدافع پارس جنوبی جم ابراز امیدواری کرد شاگردان مهدی تارتار برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دوباره مدعی شوند.

مجتبی لطفی در گفت و گو با ایلنا، درباره نتیجه بازی مقابل فولاد و بیان اینکه با وجود عملکرد خوب پارس جنوبی حق آنها شکست نبوده است، گفت: ما تمام تمرکزمان روی بازی بود و کاملا شرایط مهیا بود تا یک بازی خوب و منطقی را با برتری به پایان برسانیم ولی متاسفانه از موقعیت‌ها آنطور که باید استفاده نکردیم.

او ادامه داد: البته ناگفته نماند شرایط جوی وحشتناک بود. گرمای هوا دیوانه کننده بود و با اشتباه گل خوردیم تا مثل فصل گذشته بازی ها را مقتدرانه آغاز نکنیم.

مدافع پارس جنوبی جم درخصوص رویارویی با نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: ما روی حمایت آنها خیلی حساب کردیم و ان شاء الله ورزشگاه را پر کنند تا جو زیبایی را شاهد باشیم. این بازی اول بود و طبیعی است که روند دلخواهمان را نداشته باشیم. شک نکنید دوباره مدعی خواهیم بود و بازی‌های خوبی را از ما تماشا می‌کنید. ما فصل پیش خوب نتیجه گرفتیم و طبیعی بود که بازیکنان ما را تیم‌های مطرح لیگ برتر نشانه بگیرند. همانند فصل پیش این فصل هم کادرفنی بازیکنان خوبی را جذب کرده و همه جوان هستند. در ادامه راه متوجه می شوید که پارس حرف های زیادی برای گفتن دارد.

لطفی درباره شایعات مشکل مالی پیرامون شاگردان مهدی تارتار عنوان کرد: ما جزو محدود تیم‌هایی هستیم که مطالبات فصل گذشته مان را کامل دریافت کردیم و شرایط بسیار امیدوار کننده است.

لیگ برتر فوتبال ایران پارس جنوبی جم مجتبی لطفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر