کد خبر: 650691 A

وحید امیری در اولین بازی خود برای ترابوزان موفق به گلزنی شد.

به گزارش ایلنا، نشریه «فاناتیک» ترکیه در گزارشی مختص به بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان نوشت؛ در بازی دوستانه ترابزون‌اسپور مقابل سامسون‌اسپور بازی وحید امیری بیشتر از بقیه مورد پسند قرار گرفت. امیری با تکنیک بالای خود و گلی که به ثمر رساند باعث شد نه‌تنها تماشاگران، بلکه اونال کارامان سرمربی ترابزون‌اسپور هم او را مورد تشویق قرار دهد. امیری با عملکرد خود در بازی با ترابزون‌اسپور همه را انگشت به دهان گذاشت.

وحید امیری که در نیمه دوم این دیدار به جای اولجای شاهان به بازی آمد، با سختکوشی که در زمین داشت، مدام از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت. او در دقیقه 72 توپ راسالی پریرا را با یک ضربه سر زیبا و شیک تبدیل به گل کرد.

13970509104647415149020110

امیری که در پیروزی 3 بر صفر قاطعانه آبی‌وعنابی‌ها، یکی از بازیکنانی بود که بیشترین نظرها را به خود جلب کرد، پس از این بازی گفت: به امید خدا در طول فصل هم کارهای خوبی انجام خواهم داد. در تیم رقابت فوق‌العاده‌ای برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی وجود دارد و این من را به هیجان می‌آورد.

امیری که جو صمیمانه موجود در تیم ترابزون‌اسپور نظرش را جلب کرده، اظهار داشت: از همان روز اول استقبال خوبی از من در تیم صورت گرفت و در طول یک هفته‌ای که اینجا هستم، چیزی که دیدم این است که رفاقت خیلی خوبی در تیم وجود دارد. از سرمربی تیم هم تشکر می‌کنم که به من خیلی اعتماد دارد.

وحید امیری ترابوزان اسپور ترکیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر