کد خبر: 650547 A

شکست مورینیو از لسترسیتی / هدف جذاب اینترمیلان

باشگاه منچستریونایتد نمی‌تواند مدافع ملی پوش لسترسیتی را به خدمت بگیرد.

به گزارش ایلنا، 10 شایعه برتر نقل و انتقالات فوتبال اروپا را مشاهده می‌کنید:

کورتوا

1. توقف مذاکره رئال مادرید و کورتوا. اسکای اسپورت خبر داد باشگاه چلسی تا زمانی که سنگربانی به خدمت نگیرد نمی‌تواند اجازه خروج تیبو کورتوا را صادر کند؛ سنگربان بلژیکی برای پیوستن به رئال مادرید آماده شده بود.

 

2. سرمربی لسترسیتی اعلام کرد هری مگوایر و کسپر اشمایکل در تابستان امسال آنها را ترک نمی‌کنند و بدین ترتیب منچستریونایتد باید خرید مدافع ملی پوش انگلیس را فراموش کند.

 

3. رسانه‌های ایتالیایی خبر می‌دهند اینترمیلان با فروش ماتیاس وسینو به چلسی، شرایط به خدمت گرفتن آرتور ویدال را مهیا می‌کند.

 

4. روزنامه اکیپ برای چندمین بار هدف جدید باشگاه لیون را معرفی کرد. آنها پس از ناکامی در خرید ماریو بالوتلی، اولیور ژیرو از چلسی را هدف قرار داده‌اند که به تازگی قهرمانی در جام جهانی را به همراه فرانسه تجربه کرد.

 

5. جایی برای رویای لوا نیست! نیکو کواچ، سرمربی جدید بایرن مونیخ اعلام کرد اگر رابرت لواندوفسکی تصمیم داشته باشد به رئال مادرید بپیوندد هم آنها تصمیم ندارند مهاجم لهستانی را بفروشند.

 

6. مهاجم سابق یوونتوس در راه بازگشت به سری آ. توتو اسپورت درک می‌کند باشگاه تورینو مذاکرات جدی را برای خرید زازا از والنسیا داشته است.

 

7. لاگازتا دلو اسپورت خبر داد باشگاه لاتزیو شرایط فروش ساویچ را تغییر داده و آنها به جای 150 میلیون، 110 میلیون یورو درخواست می‌کنند. این بازیکن زیر نظر رئال مادرید قرار دارد.

 

8. اسکای اسپورت خبر داد با وجود پیشنهادهای بزرگ برای سنگربان انگلیس در جام جهانی 2018، باشگاه اورتون در نظر دارد قرارداد جوردن پیکفورد را گسترش بدهد.

 

9. رسانه‌های معتبر بلژیکی خبر دادند که اکسل ویتسل تیانجین و لیگ چین را به مقصد آلمان ترک کرده و او در تست‌های پزشکی باشگاه بورسیا دورتموند شرکت می‌کند.

 

10. لوکاس دینیه تمرینات بارسلونا در آمریکا را ترک کرد و شایعات پیوستن او به اورتون به گوش می‌رسد.

بایرن مونیخ رئال مادرید دورتموند اینتر 10 شایعه برتر نقل و انتقالات فوتبال اروپا وسینو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر