کد خبر: 650521 A

در حالی که استقلال ماه‌های پر التهابی را پشت سر گذاشته و نتوانست قرارداد مامه تیام و سرور جباروف را تمدید کند، وینفرد شفر کارش را با این تیم ادامه می‌دهد.

به گزارش ایلنا، او اردوی تیمش را در ترکیه برگزار کرد و تنها نگران وضعیت تمدید قرارداد‌ها بود. در این بین بد نیست بدانید شفر هیچ وقت به پرداخت نشدن دستمزدش اشاره نکرده و از این موضوع گلایه‌ای نداشته است چون شنیده می‌شود او دستمزد چند ماه اخیر را گرفته و به همین دلیل است که اعتراضی نکرده است.

موضوعی که کمی عجیب است چون استقلالی‌ها عنوان می‌کردند پولی برای تمدید قرارداد تیام و جباروف نداشتند و روز‌ها و هفته‌ها است که تلاش می‌کنند تا پول تهیه کنند. استقلال شرایط عجیبی را پشت سر گذاشت. اتفاقات این چند وقت اخیر که در باشگاه استقلال افتاد بدجور هواداران این تیم را عصبی کرد.

حالا اما در شرایطی که گفته می‌شود مسوولان استقلال توان مالی پرداخت پول به بازیکنان خارجی را ندارند، پول شفر را تا این لحظه تمام و کمال پرداخت کردند تا سرمربی آلمانی استقلال هیچ گلایه مالی نداشته باشد. این روزها به رغم تمام مشکلات شفر گلایه نکرده و در سکوت خبری به کار خود ادامه می‌دهد در حالی که باشگاه استقلال پر از حوادث غیر قابل پیش‌بینی است.

 

استقلال سرور جباروف وینفرد شفر مامه تیام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر