کد خبر: 650508 A

رومن آبراموویچ با چشمان خودش «ساریبال» را از نزدیک دید و عملکرد چلسی در تساوی یک بر یک با اینتر در ورزشگاه آلیانتس ریویرا در شهر نیس را پسندید.

به گزارش ایلنا، مالک کم حوصله چلسی تا دومین بازی پیش‌فصل انتظار کشید تا ببیند مردی که برای گرفتنش از ناپولی زحمت زیادی متحمل شد، چه کرده، او می‌خواهد آبی‌ها وارد دوران جدیدی از فوتبال هیجان‌انگیز و هجومی شوند.

پدرو ستاره این شو بود. بازیکن سابق بارسلونا زیر نظر مائوریتزیو ساری به روزهای اوجش که یادآور حضور بازی‌هایش در کاتالونیا بود، برگشته و تنها گل تیمش را در این دیدار که در ضربات پنالتی به سود آبی‌ها خاتمه یافت، به ثمر رساند. هدیه جشن تولد بی‌نقصی برای او بود که در فرانسه 31 ساله شد. شاید گفتنش زود باشد اما به نظر راضی می‌رسد از بازی در سیستمی هجومی که اساسش دفاع از منطقه یک سوم دفاعی حریف است. پدرو با این گل تنها بازیکنی است که زیر نظر ساری برای چلسی گل زده، آبی‌ها برای نخستین بار با لباس زرد خودشان بازی کردند.

شادابی، زیبایی و گلزنی به اضافه رابطه خوب با آلوارو موراتا شاید ساری را به این ذهنیت متمایل کند که برای فصل جدید او و نه ویلیان را در کنار ادن آزار در ترکیب اصلی قرار دهد. با این نگرش، خواست مقامات باشگاه در مورد فروش ویلیان 29 ساله به منچستریونایتد هم برآورده می‌شود.

در سایر نقاط زمین هم نکته‌های مثبت زیادی از تیم ساری که به «چلسیلونا» مشهور شده، وجود داشت. ژرژینیو رهبر واقعی تیم در خط میانی است و دو طرف خود راس بارکلی و سسک فابرگاس را دارد در سیستم 3-3-4 که ساری در ناپولی به کار می‌برد.

کالوم هادسون اودوی 17 ساله و از محصولات آکادمی باشگاه لحظات فنی جذابی را ارائه کرد ضمن اینکه مارسین بولکا و اتان آمپادو هم فرصت بازی برابر یک تیم طراز اول را پیدا کردند.

حتی موراتا هم شاداب‌تر به نظر می‌رسید با آنکه شایعات رفتنش به ایتالیا قطع نمی‌شود. او نسبت به پیروزی برابر پرث گلوری پیشرفت زیادی کرده اما ناراحت است که دوباره در فهرست گلزنان قرار نگرفت. با این بازی ساری در مورد نیاز واقعی به گونسالو ایگواین دچار تردید می‌شود هرچند هنوز برای متوقف کردن علاقه ساری به مهاجم آرژانتینی به اندازه کافی خوب نبوده.

تیم بدون مشکل هم نیست، تیموئه باکایوکو توپی را لو داد که به گل تساوی اینتر توسط روبرتو گالیاردینی منجر شد. باکایوکو نگران آینده‌اش در چلسی است و با این بازی اوضاعش بهتر نمی‌شود. پست مدافع کناری موضوع مهم دیگری است چون در سیستم چهارنفره دفاعی، بالمدافعها (وینگ بک) به مدافع جلوزن تبدیل می‌شوند. مارکوس آلونسو از سوی آنتونیو کاندروا تحت فشار بود چون تنها هادسون اودوی مقابل او بازی کرد اما هر چه بود، ساریبال یک نمایش قابل قبول دیگر ارائه کرد.

حضور آبراموویچ در این بازی نشان داد هنوز به مسائل چلسی علاقه دارد و برای او این امید را ایجاد کرد که می‌تواند در این فصل یک بارسلونا در استمفوردبریج داشته باشد.

منبع: سایت گل - نزار کینسلا

 

چلسی رومن آبراموویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر