کد خبر: 650506 A

اورتون و بارسلونا بر سر انتقال لوکاس دینیه به توافق رسیده‌اند. اورتون حاضر است این مدافع سابق رم و پاری‌سن‌ژرمن را به قیمت 22 میلیون یورو، به علاوه 3 میلیون یورو پاداش احتمالی بخرد.

به گزارش ایلنا، این مدافع که اخیرا 25ساله شده، از اینکه به او در بارسا بازی نمی‌رسید ناراحت بود. ارنستو والورده در فصل گذشته در مجموع تنها در 20 مسابقه به او میدان داد و به همین دلیل بود که او فرصت بازی در جام جهانی را از دست داد.

او شروع خوبی در بارسلونا در دوران لوییس انریکه داشت اما والورده اعتقاد چندانی به او ندارد و جوردی آلبا جایگاهی ثابت در تیم او دارد.

انتظار می‌رود که دینیه جانشین لیتون بینز در اورتون شود. بینز 33 ساله 10 فصل است که در اورتون بازی می‌کند. انتظار می‌رود که پیش از بازی بارسلونا با رم در روز سه‌شنبه، دینیه به شهر لیورپول برود و قراردادش با اورتون را قطعی کند. اورتون همچنین یری مینا را هم از بارسلونا می‌خواهد. مینا یکی از پدیده‌های جام جهانی بود و در این مسابقات سه گل برای تیم ملی کلمبیا به ثمر رساند. او هم مانند دینیه نتوانست در تیم والورده درخششی داشته باشد و در نیم‌فصل دوم، تنها شش بازی به میدان رفت.

 

بارسلونا اورتون لوکاس دینیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر