کد خبر: 650395 A

در فاصله 159 روز تا شروع بازی ها

159 روز تا آغاز جام ملت های اسیا باقی مانده است.

به گزارش ایلنا، فقط 159 روز تا آغاز رقابت های جام ملت های آسیا باقی مانده است و فوتبال قاره کهن در انتظار برگزاری بزرگترین و باشکوه ترین دوره به سر می برد. اماراتی ها برای میزبانی همه تمهیدات لازم را اندیشیده اند و سعی دارند بهره برداری لازم را از این اتفاق بزرگ که برای دومین بار نصیبشان شده ببرند.

برای نخستین بار جام ملت های آسیا با حضور 24 تیم به انجام می رسد و تیمها در 6 گروه و در 4 شهر و در هشت استادیوم رو در روی هم قرار می گیرند. شهرهای ابوظبی، شارجه، دبی و العین از همین حالا، اتمسفر جام را به خود گرفته است و اماراتی ها بر خلاف روسیه که تا آخرین روزها و ساعات درگیر آمادگی بودند با خیالی راحت برای آغاز جام لحظه شماری می کنند.

41

امروز بلیط فروشی این مسابقات در فاز اول آغاز شد و سایت AFC هم در گزارشی مبسوط کاربران خود را برای خرید این بلیط ها یاری کرد. همچنین محل بازی هر تیم مشخص شد و در این بین تیم ملی فوتبال کشورمان می بایست بازی اول خود مقابل یمن را در ابوظبی و ورزشگاه محمد بن زاید به انجام برساند.  شاگردان کارلوس کی روش در همین شهر باقی می مانند و بازی دوم مقابل ویتنام را در استادیوم آل نهیان به انجام می رسانند و در آخر راهی دبی می شوند تا در ورزشگاه آل مکتوم رو در روی عراق قرار بگیرند.

42

بلیط این مسابقات طبق چیزی که در سایت AFC اعلام شده بر اساس درهم امارات است و با توجه به امکاناتی که برای مسافران و تماشاگران در نظر گرفته اند از قیمت خوبی هم برخوردار هستند؛ البته نه برای کشور ما که فعلا درگیر بالا رفتن عجیب و غریب ارز است.

بلیط ها در سه لول و درجه توزیع می گردد. درجه سه، درجه دو و درجه یک. قیمت بلیط ها در مرحله گروهی و یک هشتم نهایی یکسان است. در ادامه قیمت بلیط در مراحل یک چهارم و نیمه نهایی هم با افزایشی نه چندان چشمگیر روبرو می شود و در پایان بلیط مسابقه فینال هم بالاترین قیمت را به خود اختصاص می دهد. پایین ترین قیمت بلیط 25 درهم امارات یا به عبارتی 77500 است و بالاترین قیمت که در دیدار پایانی و در بهترین لول به فروش می رسد به 300 درهم امارات یا 930 هزار تومان می رسد.

43

حال باید دید تا زمان شروع بازی ها قیمت ها تا چه حد تغییر می کنند. به نظر می رسد قیمت بلیط ها در حال حاضر برای همه جا جز ایران بسیار مناسب باشد.

Untitled

تیم ملی ایران جام ملت های آسیا جام ملت های آسیا 2019
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر