کد خبر: 650310 A

نیمار از یک آگهی تلویزیونی استفاده کرده تا اعتراف کند که برخی از واکنش‌های او پس از تمارض‌هایش در جام جهانی در روسیه غلبه کرد.

به گزارش ایلنا، این ویدئو در برزیل پخش شد و روز یکشنبه حسابی سر و صدا کرد. مهاجم 24 ساله برای اولین بار در چند وقت اخیر به اشتباهاتش اعتراف کرد. نیمار در جام جهانی برزیل 2 گل به ثمر رساند اما در مجموع عملکرد بدی داشت تا آنها در یک چهارم نهایی از بلژیک شکست بخورند. 

نیمار در برنامه‌ی تحت حمایت کمپانی ژیلت اظهار داشت:" شاید شما فکر کنید که من اغراق می‌کنم و برخی اوقات گزافه گویی می‌کنم اما حقیقت این است که من در زمین مسابقه رنج می‌برم."

Neymar goes down after Edson Alvarez's tackle in last 16 game with Mexico

او درباره ناکامی در جام جهانی گفت:" وقتی من مسابقه را بدون مصاحبه ترک کردم، به آن اهمیت نمی‌دهم چرا که فقط به دنبال پیروزی هستم. دلیل این رفتار می‌تواند مایوس نشدن من باشد. وقتی که من رفتار خشنی دارم به این معنا نیست که یک پسربچه لوس هستم. این روشی است که برای ناامید نشدن یاد گرفته‌ام."

مهاجم پاری سن ژرمن افزود:" ممکن است فکر کنید بیش از حد خودم را به زمین انداختم، اما اینگونه نیست، من سوا شدم. این بیشتر از هر چیز دیگری مچ پا را درگیر می‌کند. مدت‌ها طول کشید تا انتقادها را بپذیرم. زمان زیادی طول کشید تا خودم را در آینه ببینم و مرد جدیدی را ببینم. من سقوط کردم اما تنها کسی که سقوط کرده می‌تواند خودش را بالا بکشد."

تیم ملی فوتبال برزیل جام جهانی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر