کد خبر: 650089 A

هدف جدید رم / یوونتوس آماده بازگشت پوگبا

پروژه بازگشت پل پوگبا به یوونتوس در حال آماده سازی است و قهرمان سری آ مایل است بازیکن منچستریونایتد را دوباره به خدمت بگیرد.

به گزارش ایلنا، 10 شایعه برتر نقل و انتقالات فوتبال اروپا را در ادامه مشاهده می‌کنید:

1. به گفته نشریه اکیپ فرانسه باشگاه مارسی پس از شکست در پروژه خرید ماریو بالوتلی، پیشنهادی را برای اولیور ژیرو آماده می‌کند.

 

2. دیگو سیمئونه درباره ورسالیکو و ژیرو صحبت کرد: همیشه شایعاتی در بازار نقل و انتقالات وجود دارد که برخی بازیکنان می‌آیند و برخی هم می‌روند؛ بیشتر از این نمی‌توانم صحبت کنم.

 

3. آرتور ویدال اولویت باشگاه اینترمیلان است، پس از اینکه آنها متوجه شدند انتقال متئو کواچیچ به سری آ تقریبا غیرممکن خواهد بود. به گفته لاگازتا دلو اسپورت هافبک شیلیایی ارتباط خوبی با اسپالتی دارد و سری آ را خوب می‌شناسد.

 

4. یوونتوس آماده بازگشت پوگباست. با توجه به گزارش سان، این انتقال حدود 200 میلیون یورو ارزش خواهد داشت و بیانکونری برای آن هیگواین و روگانی را به فروش می‌رساند.

 

5. اکسل ویتسل بر اساس گزراش‌های انگلیسی، چین را به مقصد اروپا ترک می‌کند. ملی پوش بلژیکی که با ترک چلسی راهی شرق آسیا شده بود، از دورتموند و پاری سن ژرمن پیشنهاد دارد و رقم انتقال او حدود 20 میلیون یورو پیش بینی می‌شود.

 

6. اسکای اسپورت گزارش داد ساویچ فصل آینده در فولام بازی می‌کند. این باشگاه که به تازگی راهی لیگ برتر شده، 20 میلیون یورو برای مهاجم نیوکاسل پرداخت می‌کند.

 

7. نشریه مارکا با توجه به منابعش در آلمان استناد کرد که رابرت لواندوفسکی همچنان رویای حضور در رئال مادرید را پیگیری می‌کند و تصمیم دارد در این تابستان بایرن مونیخ را ترک کند؛ او تا فصل 2021 با باوارایی‌ها قرارداد دارد.

 

8. دیلی میل خبر داد باشگاه چلسی با 35 میلیون پوند به دنبال خرید آرون رمزی از آرسنال است. ملی پوش ولزی در برنامه‌های اونای امری جای دارد اما هنوز قراردادش را تمدید نکرده است.

 

9. لاگازتا دلو اسپورت مدعی است باشگاه رم پس از ناکامی در خرید مالکوم که چند روز پیش به بارسلونا پیوست، لئون بایلی را زیر نظر دارد و در رقابت با چلسی و آرسنال تصمیم دارد به بازیکن بایرلورکوزن 50 میلیون یورو پرداخت کند.

 

10. منچستر یونایتد یک پیشنهاد برای 35 میلیون پوند برای یری مینا تهیه می‌کند. به گفته سان قیمت هری مگوایر هنگفت بوده و ژوزه مورینیو ترجیح می‌دهد ملی کلمبیایی را به خدمت بگیرد که مشاق حضور در انگلیس است.

اتلتیکو مادرید پوگبا ویدال اولیور ژیرو 10 شایعه برتر نقل و انتقالات فوتبال اروپا یری مینا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر