کد خبر: 650075 A

چلسی به دنبال آن است که ادن هازارد را با قیمتی فراتر از 200 میلیون پوند به فروش برساند. در این صورت او گران‌ترین بازیکن تاریخ خواهد شد.

به گزارش ایلنا، در صورت جدایی هازار، رئال مادرید مقصد احتمالی او خواهد بود اما چلسی قصد ندارد او را با قیمتی پایین بفروشد و می‌خواهد با تعیین قیمتی بالا، مانع رفتن او شود.

هازار خودش اصراری بر رفتن ندارد و مائوریتسیو ساری، مربی چلسی هم خواهان حفظ او و ویلیان است که دوست داشت به بارسلونا برود اما این نگرانی وجود دارد که آزار قراردادش با چلسی را تمدید نکند. از قرارداد فعلی او تنها دو سال باقی مانده و او هنوز با باشگاه بر سر قرارداد جدید به توافق نرسیده است. چلسی به او دستمزد 300 هزار پوند در هفته را پیشنهاد داده است.

چلسی همچنین باید به فکر پست دروازه‌بانی باشد. تیبو کورتوا، دروازه‌بان این تیم که در تعطیلات است، شاید راهی رئال مادرید شود. از قرارداد کورتوا تنها یک سال باقی مانده است و مذاکرات بر سر تمدید قرارداد او متوقف مانده است. چلسی به دنبال جوردن پیکفورد از اورتون است اما اورتون تمایلی به فروش این دروازه‌بان تیم ملی انگلیس ندارد و به دنبال تمدید قرارداد اوست.

 

چلسی رئال مادرید کریس رونالدو ادن آزارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر