کد خبر: 649974 A

آخرین وضعیت استقلالی‌ شدن دو بازیکن عراقی در گفت‌وگو با مدیر برنامه‌هایشان

مدیر برنامه‌های دو بازیکن عراقی مورد نظر استقلال در مورد وضعیت مذاکرات صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال مشغول مذاکره با 2 بازیکن عراقی است و در صورت توافق این دو بازیکن جذب تیم خواهند شد. یکی از آنها آیمن حسین است که مورد توجه پرسپولیس هم بود و دیگری بازیکنی به نام طارق حمام.

ارسلان مرتاض، مدیر برنامه‌های این دو بازیکن در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در این خصوص اظهار داشت: آیمن ابتدا مورد نظر پرسپولیس بود ولی به دلیل محرومیت این باشگاه و بسته بودن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس قبول نکرد به این تیم برود چرا که جام ملت‌های آسیا در پیش است و او نمی‌خواهد جایگاهش در تیم ملی عراق را از دست بدهد. به همین دلیل توافق حاصل نشد.

وی افزود: با استقلال به توافق رسیده‌ایم و چند قدم تا نهایی شدن قرارداد باقی مانده است. شفر باید نظر نهایی را بدهد و پس از آن قرارداد امضا خواهد شد.

مدیربرنامه‌های این دو بازیکن عراقی در مورد طارق حمام هم عنوان کرد: این بازیکن هم مورد توجه استقلال قرار دارد و مشغول مذاکره هستیم هرچند به اندازه آیمن به توافق نهایی نزدیک نشده‌ایم ولی احتمال حضور او در استقلال زیاد است. این بازیکن وینگر چپ و بازیساز است.

وی ادامه داد: هر دو بازیکن در تیم بزرگسالان عراق بازی می‌کنند ولی سهمیه زیر 23 سال محسوب می‌شوند و این پوئن مثبتی برای باشگاهی است که با آنها قرارداد امضا می‌کند و سهمیه بزرگسالان را از دست نمی‌دهد.

استقلال تهران ایمن حسین ارسلان مرتاض طارق حمام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر