کد خبر: 649460 A

گلر تراکتورسازی در مورد اولین کلین‌شیتش در لیگ برتر و بازگشت به تیم سابقش صحبت کرد.

محسن فروزان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار تراکتورسازی با نفت مسجد‌سلیمان اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود و در هوای گرم مسجد سلیمان بازی کردن خیلی سخت بود. تیم ما هم تغییرات زیادی داشت و چند بازیکن هم تازه به تیم اضافه شدند و کمی برای هماهنگ شدن زمان لازم است. چند نفر هم در پست غیر تخصصی بازی کردند و همین باعث شد نتوانیم 3 امتیاز را بگیریم. امیدوارم با اضافه شدن دو بازیکن خارجی‌مان شرایط بهتر شود.

وی در مورد اولین کلین‌شیتش و چند سیو خوبی که در بازی داشت گفت: خوشحالم که توانستم دروازه را بسته نگه دارم. من انگیزه زیادی دارم تا بتوانم خاطرات خوب گذشته را در تبریز تکرار کنم و امیدوارم این کلین‌شیت‌ها ادامه داشته باشد.

گلر تراکتورسازی در مورد کار با توشاک عنوان کرد: توشاک یک مربی حرفه‌ای و یک معلم خیلی خوب است و خصوصیت جالبی که دارد آرامش اوست. او به هیچ وجه به بازیکنان پرخاشگری نمی‌کند و همین باعث می‌شود بازیکن بدون استرس کارش را دنبال کند.

فروزان در مورد بازگشتش به تبریز و تراکتورسازی خاطرنشان کرد: خوشحالم به شهر و تیمی برگشتم که خاطرات خوبی در آن دارم. ابتدا هواداران کمی از دست من ناراحت بودند ولی بعد از گذشت چند وقت و بازی دیروز متوجه شدند من در هر تیمی باشم با تمام وجود برایش بازی می‌کنم و سو تفاهم‌ها برطرف شد. امیدوارم بتوانم باعث خوشحالی هواداران تراکتورسازی شوم.

وی در مورد خط دفاعی تراکتورسازی هم گفت: خط دفاعی خوبی داریم و هرچه جلوتر برویم با هم هماهنگ‌تر هم می‌شویم و امیدوارم یک فصل خوب رقم بزنیم.

گلر تراکتورسازی در مورد خداحافظی وحید طالب‌لو از فوتبال هم گفت: من یک نیم فصل با وحید همبازی بودم و از دروازه‌بان‌هایی است که بازی او را خیلی دوست داشتم و قبولش داشتم. حق او بود که با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کند. برایش در ادامه زندگی و عرصه‌های دیگر فوتبال مثل مربیگری آرزوی موفقیت دارم.

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال محسن فروزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر