کد خبر: 649442 A

هافبک ازبکستانی دیگر به ایران نیامد

سرمربی استقلال به نمایندگی از هافبک ازبکستانی جایزه برترین پاسور فصل هفدهم او را دریافت کرد تا پس از بازگشت به ایران تحویلش دهد ولی جپاروف هرگز به ایران برنگشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مراسم برترین‌های فصل هفدهم فوتبال ایران چندی پیش برگزار شد و نفرات برتر لیگ هفدهم در بخش‌های مختلف انتخاب و جوایز خودشان را دریافت کردند.

یکی از منتخبین عجیب و غیر منتظره این مراسم، سرور جپاروف بود که عنوان برترین پاسور را در حالی به خود اختصاص داد که پیش‌بینی می‌شد این جایزه با توجه به آمار و ارقام به محسن مسلمان برسد و مشخص نیست معیار انتخاب هافبک ازبکستانی استقلال چه بود.

در این مراسم جپاروف به دلیل نبودن در ایران، حضور نداشت و وینفرد شفر،‌ سرمربی استقلال به نمایندگی از او روی سن رفت و جایزه‌اش را تحویل گرفت تا هر وقت جپاروف به ایران برگشت جایزه را تحویل او دهد.

آن زمان قرار بر این بود که فردای روز مراسم جپاروف به ایران بیاید و در جلسه با امیرحسین فتحی برای تمدید قراردادش مذاکره کند ولی این اتفاق هرگز رخ نداد و دیگر شاهد حضور جپاروف در ایران نبودیم تا وی در نهایت با یک تیم قزاقستانی به نام جتسو قرارداد ببندد.

بدین ترتیب بعید است دیگه جپاروف وارد ایران شود و در این شرایط مشخص نیست تکلیف جایزه او که موقتا در اختیار شفر است چه خواهد شد و احتمالا سرمربی استقلال آن را نزد خودش نگه می‌دارد.

+

+22

 

+a

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران وینفرد شفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر