کد خبر: 649200 A

مدافع جوان استقلال ابراز امیدواری کرد تیم جوان و گمنام آبی‌ها تا پیش از جدال حساس با السد شرایط خوبی را کسب کند.

 

به گزارش ایلنا، میلاد زکی پور بعد از پایان دیدار استقلال و پیکان عنوان کرد: این مسائل طبیعی است. ما از دوران بدنسازی آمدیم و واقعا شرایط سختی داشتیم. بدن بازیکنان آماده نبود اما هفته به هفته بهتر می شویم و شرایط خوبی پیدا می کنیم.

وی درباره مشکلات مدیریتی استقلال بیان کرد: من راجع به این موضوعات حرف نزنم بهتر است.

مدافع استقلال درباره اینکه می گویند این باشگاه مظلوم واقع شده گفت: همینطور است. هواداران حق دارند، چون استقلال واقعا مظلوم است. اگر مظلوم نبودیم که 3، 4 بازیکن خارجی و باتجربه اضافه می شد. هواداران استقلال می دانند در باشگاه چه خبر است. من نمی گویم چه کسی مقصر است اما باید پیگیری شود و توجه بیشتری به استقلال انجام دهند.

زکی پور افزود: اگر توجه بیشتری انجام می شد این وضعیت پیش نمی آمد، هواداران ما باشخصیت هستند و اگر به تیم می رسیدند آنها هیچ شعاری نمی دادند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا با این شرایط استقلال می تواند مقابل السد قطر بایستد، گفت: ما تمام سعی و تلاش خود را می کنیم و با تمام توان مان به میدان می رویم تا انتظار هواداران را برآورده کنیم. انشاالله بازیکنان باتجربه ای هم اضافه شوند تا شرایط تیم بهتر شود. شفر هم کار بلد است و هرچی خدا بخواهد همان می شود.

 

استقلال میلاد زکی پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر