کد خبر: 648796 A

برانکو در چیدن ترکیب تیم خود در فصل جاری با چالش خاصی روبرو نیست.

به گزارش ایلنا، پرسپولیس در دیدار افتتاحیه لیگ برتر دوره هجدهم در حالی پنج شنبه به مصاف پدیده می‌رود که با توجه به جدا شدن چند مهره کلیدی و بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتش با کمبود بازیکن روبرو است و در چنین شرایطی حدس زدن ترکیب احتمالی این تیم اصلاً کار دشواری نیست.

سرخپوشان در این دیدار مثل همیشه از علیرضا بیرانوند در دروازه خود استفاده می‌کنند و گلر شماره یک تیم ملی که به تازگی گلر برتر فصل هفدهم هم انتخاب شده است، وظیفه حراست از سنگر قرمز پوشان را بر عهده دارد.

در خط دفاع و در مرکز این پست، جلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده مثل فصل قبل ایفای نقش خواهند کرد و زوج دفاع میانی پرسپولیس را تشکیل خواهند داد. در سمت راست حسین ماهینی و در سمت چپ محمد انصاری حضور خواهند داشت.

خط هافبک پرسپولیس با زوج کامیابی‌نیا و نوراللهی در عقب میدان تشکیل می‌شود و در خط جلو هم که فصل قبل فرشاد احمدزاده و وحیدی امیری بازی می‌کردند، امید عالیشاه و بشار رسن به میدان می‌روند.

زوج خط حمله سرخپوشان را هم سیامک نعمتی و علی علیپور تشکیل خواهند داد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل پدیده:

علیرضا بیرانوند - جلال حسینی - حسین ماهینی - شجاع خلیل‌زاده - محمد انصاری - کمال کامیابی‌نیا - احمد نوراللهی - بشار رسن - امید عالیشاه - سیامک نعمتی - علی علیپور

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال پدیده مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر