کد خبر: 648736 A

آقای گل فصل گذشته لیگ هلند با قرارداد 5 ساله به ارزش 17 میلیون پوند به تیم برایتون پیوست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بعد از چند روز کش و قوس در خصوص حضور ستاره ایرانی تیم آلکمار در لیگ برتر انگلیس، این بازیکن لحظاتی پیش قرارداد 5 ساله خود را با تیم برایتون به امضا رساند.

این ستاره ملی پوش ایرانی که دو سال دیگر با باشگاه آلکمار قرارداد داشت، روز گذشته از پاریس به انگلیس سفر کرد تا شایعات حضورش در برایتون را جدی‌تر از قبل کند و امروز هم تست‌های پزشکی این باشگاه را با موفقیت پشت سر گذاشت تا مراحل مقدماتی انتقال خود را نهایی کرده باشد.

بعد از تست‌های پزشکی، دقایقی قبل باشگاه برایتون انگلیس با انتشاری عکس و کلیپی از ستاره ایرانی در پیراهن این تیم تایید کرد که با علیرضا جهانبخش قراردادی پنج ساله امضاء کرده‌اند که گفته می‌شود رقم این انتقال ۱۷ میلیون پوند است.

قراردادی که علیرضا جهانبخش با باشگاه برایتون انگلیس به امضاء رساند، او را تبدیل به گران قیمت‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران و این تیم کرد و بعد از کریم باقری، حسین کعبی و آندرانیک تیموریان او چهارمین بازیکن ایرانی خواهد بود که در لیگ جزیره به میدان خواهد رفت.

دیوید بوتون، جیسون استیل، برناردو، لئون بالوگون، ایوس بیسوما، فلورین اندونه و پرسی تائو بازیکنانی بودند که اخیرا و پیش از علیرضا جهانبخش با باشگاه برایتون انگلیس قرارداد امضاء کرده بودند و ملی پوش ایرانی هشتمین خرید این باشگاه برای حضور در فصل ۱۹-۲۰۱۸ است.

photo_2018-07-25_21-35-08

 

حجم ویدئو: 2.27M | زمان ویدئو: 00:00:22
علیرضا جهانبخش برایتون انگلیس جهانبخش به برایتون پیوست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر