کد خبر: 648708 A

سرمربی نساجی می گوید تیمش در مبارزه ای نا برابر باید به مصاف تیم های لیگ برتری برود.

به گزارش ایلنا، جواد نکونام در نشست خبری پیش از اولین دیدار تیمش در لیگ هجدهم اظهار داشت:خوشحالم که یک بار دیگر در ورزشگاه وطنی خدمت دوستان هستیم. امیدوارم بازی فردا بازی خوبی باشد و شرایط خوبی برای ما رقم بخورد. ما فردا با  ذوب آهنی بازی داریم که سال گذشته نایب قهرمان لیگ برتر شد و امسال با کمترین تغییرات خودشان را برای فصل جدید آماده کرده‌اند. آن‌ها در سال‌های اخیر همواره در بین مدعیان بوده و با توجه به بودجه خوب، مربیان و مدیریت خوبی که در اختیار دارند توانسته‌اند موفقیت‌های زیادی به دست بیاورند. ما بازی سختی مقابل ذوب آهن داریم.

سرمربی نساجی ادامه داد:یک مبارزه کاملاً نابرابر در کل لیگ داریم. ما بازی‌های سختی تا آخرین بازی پیش رو داریم. شما نگاه کنید و ببینید که ذوب آهن شکل استخوان‌بندی تیمش سال‌ها تداوم داشته و به این تیم بازیکنان خوب دیگری هم اضافه شده‌اند تا تیم سرحالی را داشته باشند ولی تیم ما بعد از 25 سال به لیگ برتر راه پیدا کرده و تنها 8 بازیکن لیگ برتری اجازه داریم جذب کنیم. عملا در تیم الان ما ستاره‌های لیگ یکی بیشتر از لیگ برتری است به همین دلیل در حق تیم‌های تازه لیگ برتری شده اجحاف می‌شود.

نکونام در ادامه صحبت هایش تصریح کرد:من با مسئولان سازمان لیگ و کسانی که در آنجا مسئولیت دارند صحبت کردم و امیدوار هستم شرایط تغییر کند. این خواسته من برای پیشرفت فوتبال کشور است نه برای شخص نکونام، چون تیم‌هایی که به لیگ برتر می‌آیند با این شرایط همان سال به لیگ پایین‌تر سقوط می‌کنند و اگر قانون تغییر کند این شانس برای آنها وجود دارد که آسانسوری نباشند.با تمام این تفاسیر قطعا فردا تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا یک نتیجه خوب کسب کنیم. ما با تیمی قدرتمند و نایب قهرمان فصل قبل بازی داریم. آن‌ها مربی خوبی هم در اختیار دارند که از دوستان صمیمی من هم هستند. امیدوارم یک بازی خوب، تماشاگرپسند و همراه با نتیجه برای ما رقم بخورد.

وی در خصوص وضعیت تیمش در دیدارهای خانگی و اینکه آیا  ورزشگاه شهید وطنی  آماده برگزاری مسابقه است یا خیر، عنوان کرد:روی صحبت من با استان و مسئولان است که آیا بعد از 24 سال تیم نساجی به لیگ برتر صعود کرده، نباید یک استادیوم خوب داشته باشد یا حداقل این استادیوم را تجهیز بکنند برای بازی‌های لیگ برتر؟ این مسائل نباید تا به امروز کشیده می‌شد. تیم باید در استان و شهر خودمان بازی کند چون این مردم هستند که به ما انرژی می‌دهند. ما نقطه قوت و مسئله‌ای که می‌توان به آن اتکا کنیم همین مردم خونگرم قائمشهر هستند که از تیم ما حمایت می‌کنند. امیدواریم مشکلاتش سریع‌تر برطرف شود تا بتوانیم در این ورزشگاه بازی را برگزار کنیم.

نکونام در مورد مراسم برترین‌های لیگ برتر گفت:در این مراسم هر کس که جایزه گرفته و نگرفته به نوع خود ناراضی است. من بهترین جایزه و افتخارم این است که توانستم مردم قائمشهر را خوشحال کنم و این تیم را به لیگ برتر ببرم. در این چند سالی که این مراسم برگزار شده است، بارها شده که من را دعوت کردند اما من یک بار هم در این مراسم شرکت نکردم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در مورد عملکرد تیمش در نقل و انتقالات گفت:ما بازیکنانی که مد نظرمان بود را بعضی‌هایشان را موفق به جذب‌شان شدیم اما بعضی از آن‌ها با توجه به شرایطی که داشتند، در نهایت نتوانستند با ما به توافق برسند. به هر حال با توجه به شرایطی که داشتیم و محدودیت مالی که باشگاه داشت، تنها توانستیم با این بازیکنان به توافق برسیم. ما در ادامه نقل و انتقالات قطعا در چند پست بازیکن ورودی خواهیم داشت.

وی در خصوص وضعیت تیمش در فاصله یک روز تا آغاز رقابت ها افزود:تمرینات را به موقع شروع کردیم و شرایط تیم ما خوب است در مورد سرمربیگری در لیگ برتر هم فرقی نمی‌کند که در کجا حضور دارم. من همان کاری که پارسال انجام دادم را امسال هم انجام می‌دهم. در لیگ برتر شاید اسم‌ها فرق کند، فضا بزرگ‌تر باشد و با تیم‌های بزرگتری بازی کنیم اما برایم فرقی نمی‌کند من باید کارم را انجام بدهم امیدوارم بتوانیم شرایطی که دلخواه‌مان است رقم بزنیم. ما یک مجموعه‌ای هستیم که برای رسیدن به موفقیت تلاش می‌کنیم موفقیت فقط با تلاش به دست می‌آید و امیدوارم این اتفاق بیافتد. 

نکونام ادامه داد:در فوتبال ما نسبت به توان و قدرت بازیکنان تاکتیک می‌چینیم. ما در 10  بازی آخر با تیم‌هایی بازی داشتیم که اغلب آن‌ها مدعی صعود به لیگ برتر بودند و تاکتیک ما با توجه به شرایط باید تغییر می‌کرد. اگر لازم می‌بود کاملا دفاعی بازی می‌کرد و اگر لازم می‌بود همه جانبه حمله می‌کردیم. ما باید تلاش‌مان را در لیگ برتر دو برابر کنیم چون سال اولی است که به لیگ برتر آمده‌ایم و دوم اینکه ما در مقابل تیم‌هایی که توانسته‌اند بازیکنان گران قیمت خوب جذب کنند باید تمام تلاش‌مان را مقابل‌ آن‌ها انجام دهیم و مقاومت کنیم تا در مقابل آن‌ها امتیاز بگیریم.

سرمربی نساجی در پایان در خصوص اینکه پیش بینی اش از نتیجه بازی چیست، گفت:ما در این بازی تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بتوانیم بهترین نتیجه ممکن را به دست آوریم.

 

ذوب آهن نساجی مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر