کد خبر: 648544 A

​تیم ملی آبهای آرام دربخش بانوان وآقایان درآغاز دورپایانی اردوی خود برای حضوری موفق دربازیهای آسیایی از۴ مردادماه در دریاچه آزادی به آب می زند.

به گزارشایلنا ، ۱۷ قایقران دربخش بانوان و آقایان در مواد کایاک و کانو به دورپایانی اردوی تیم ملی آبهای آرام برای بازیهای آسیایی جاکارتا دعوت شدند. این مرحله اردو از ۴ مرداد ماه دردریاچه آزادی برگزارمی شود و تا ۲۴ مردادماه ادامه خواهد داشت.  

لوتارشفر و رالف هربرت سرمربی،ایرج اقلیمی سرمربی کایاک، الیاس اقلیمی سرمربی کانو کانادایی، انوش عباسی مربی کایاک،ایمان پورعزیز مربی کانو کانادایی، و مهسا مجللی مربی و سرپرست بانوان اعضای کادرفنی این تیم را تشکیل می دهند.  

امین بوداغی ازمازندران،پیمان قویدل و علی آقا میرزایی از گیلان،امید احمدی اززنجان،احمدرضا طالبیان ازاصفهان وپوریا شریفی ازتهران دربخش کایاک مردان

 عادل مجللی از گلستان،علی اجاقی ازکرمانشاه، محمدنبی رضایی و پژمان دیو سالاری ازمازندران و نیز شاهو ناصری ازکردستان دربخش کانو کانادایی مردان 

 آرزو حکیمی ازهمدان ، هدیه کاظمی از هرمزگان،و النازشفعیان ازگیلان،دربخش کایاک بانوان

 و همچنین فاطمه کرمجانی ازکرمانشاه و آتنا رئوفی و پریسا محمدزاده ازگیلان دربخش کانوی بانوان نفرات دعوت شده دراین مرحله از اردو هستند.

تیم ملی قایقرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر