کد خبر: 648442 A

سرمربی پدیده در خصوص تقابل تیمش مقابل پرسپولیس صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، یحیی گل‌محمدی با حضور در در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس در خصوص این دیدار اظهار داشت: خوشحالم در اولین نشست خبری در این شهر مقدس حضور دارم و میلاد امام رضا (ع) را به همه مردم ایران تبریک می‌گویم. خیلی خوشحالم در این ایام عزیز بازی حساسی در ابتدای لیگ بازی می‌کنیم. از همه مسئولان شهر مشهد به خصوص آستان قدس رضوی تشکر می‌کنم که برای این بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) موافقت کردند.

گل‌محمدی ادامه داد: شاید الان نتوانم خیلی فنی حرف بزنم و احتمالا بعد از چند هفته بهتر بتوان در این خصوص صحبت کرد اما شرایط ما سخت است. چند بازیکن در تیم امید داریم 2 بازیکن مصدوم در اردوی ماست، دو بازیکن مشکل مدارکی دارند و تقریبا با تیم نصفه نیمه به مصاف پرسپولیس می‌رویم. البته مشکلات دیگری هم وجود دارد که اینجا جایش نیست درباره‌اش صحبت کنم اما سربسته می‌گویم که مسئولان استانی باید بیشتر کمک کنند. به هر حال پدیده تنها تیم استان خراسان در لیگ برتر است و انتظار داریم کمک بیشتری به ما شود.

وی خاطرنشان کرد:‌ امیدوارم فردا یک بازی خوب انجام دهیم البته ما تمرینات خوبی انجام دادیم و انگیزه بازیکنان بالاست. امیدواریم یک بازی تماشاگرپسند به نمایش بگذاریم و هواداران از دیدن این بازی لذت ببرند. امیدوارم که هواداران به استادیوم بیایند و تیم خود را تشویق کنند تا همه از این بازی لذت ببرند. همچنین جا دارد از آقای وطن‌خواه تشکر کنم که با همکاری همکارانش زحمات زیادی کشیدند تا این تیم سر پا بماند. وارد ریز جزئیات نمی‌شوم اما امیدوارم از تیم حمایت شود و بازی خوبی انجام دهیم تا شرمنده هواداران نشویم.

سرمربی تیم پدیده درباره یارگیری این تیم گفت: یارگیری ما خوب بود هر چند اکثر بازیکنان ما جوان و از لیگ یک آمدند. به هر حال برخی بازیکنان دیرتر به ما اضافه شدند و از نظر بدنی شاید شرایط خوبی نداشته باشند اما هر چه جلوتر می‌رویم وضعیت آنها هم بهتر خواهد شد.

گل‌محمدی در پاسخ به این سؤال که پرسپولیس دگرگون شده و چقدر از این تیم شناخت دارید، گفت: اتفاقا پرسپولیس هیچ تغییراتی نداشته و همه بازیکنانی که در این تیم حضور داشتند هنوز هم کنار هم بازی می‌کنند. شاید محدودیت‌هایی وجود داشته باشد اما بازیکنان کنار هم بازی کردند و با یکدیگر هماهنگ هستند. ما باید با مدافع عنوان قهرمانی بازی کنیم و این تیم تغییری نسبت به سال گذشته نکرده است و شاید همین مسئله برای آنها مثبت هم باشد. شاید در ادامه بازی‌ها به دلیل کمبود بازیکن روی نیمکت به مشکل بخورند اما در ابتدای فصل اینطور نخواهد بود.

وی درباره وضعیت بازیکنان تیمش گفت: تیم ما جوان است و این مسئله کار ما را سخت کرده چرا که شاید بازیکنان کم تجربه باشند چیزی که مهم است این است که بازیکنان باید تمرکز خود را حفظ کنند و خوب تمرین کنند.آنها باید از نظر روحی روانی شرایط خوبی داشته باشند و روی وظایف خود تمرکز کنند.

سرمربی تیم پدیده در خصوص تاثیرگذاری لیگ ایران از بازی‌های جام جهانی خاطرنشان کرد:‌ سؤال سختی پرسیدید، به هر حال ما باید اصولی را رعایت کنیم و تمرینات زیادی انجام دهیم، باید خوب دفاع کنیم، خوب توپ‌گیری انجام دهیم و خوب در حمله ظاهر شویم.اگر این مسئله در تیم جا بیفتد موفق خواهیم شد چرا که اکثر تیم‌ها در جام جهانی هم همین گونه بازی می‌کردند و باید از این مسئله الگوبرداری کنیم.

گل‌محمدی درباره تعامل با تیم امید هم افزود: ما با تیم امید تعامل خوبی داریم و به هرحال این تیم به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده که سوم و ششم مرداد در عراق بازی دوستانه انجام دهد.به هر حال این بازی‌های تدارکاتی باید انجام شود اما این مسئله کار باشگاه‌ها را سخت می‌کند. ما سه بازیکن به تیم امید دادیم و این در حالی است که روی این بازیکنان برنامه‌ریزی کرده بودیم البته همین بازیکنان در این بازی‌ها باتجربه می‌شوند، باشگاه‌هایی که بازیکن در تیم امید دارند کار برایشان سخت می‌شود هیچ باشگاهی شرایط باشگاه ما را ندارد. در این بین برخی باشگاه‌ها با تیم امید همکاری نکردند و این دوگانگی خوب نیست، ما هم می‌توانستیم به تیم امید بازیکن ندهیم و تیم خودمان را شکل بدهیم اما ما با تیم امید همه گونه همکاری کردیم و امیدوارم که برنام‌ریزی‌ها به گونه‌ای باشد که باشگاه‌ها ضرر نکنند.

وی درباره زمان بازی هم خاطرنشان کرد: تا الان که ساعت بازی 20 و 45 دقیقه عنوان شده و نامه‌ای برای برگزاری بازی در ساعت 18:30 به دست ما نرسیده است اما به هر حال مسئول بازی‌ها سازمان لیگ است.

پرسپولیس پدیده مشهد یحیی گل‌محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر