کد خبر: 648415 A

هافبک نفت مسجد سلیمان:

هافبک نفت مسجد سلیمان ابراز امیدواری کرد با حمایت پرشور طرفدارانشان آنها بین 10 تیم برتر فصل جدید لیگ برتر قرار بگیرند.

حسین دوستدار در گفت و گو با ایلنا، درباره شروع لیگ برتر با هدایت عبداله ویسی گفت: شرایط زیر نظر آقای ویسی عالی است و تیم ما آماده و یکدست است؛ برخلاف اعتقاد خیلی‌ها که به عنوان تیمی ضعیف به ما نگاه می‌‍‌کنند. قرار است یک یا دو مهره دیگر به ما اضافه شوند تا تکمیل شویم. فعلا با همین بازیکنان پیش رفته‌ایم و در نهایت آمادگی حضور داریم.

او ادامه داد: همه تیم‌ها مشکل مالی دارند اما بیشتر در این خصوص تیم‌های جنوبی زیر نظر هستند. خداراشکر امروز بخشی از قراردادهای ما پرداخت شد و از نظر مالی اوضاع مساعدی داریم. 

هافبک نفت مسجد سلیمان درباره اولین دیدار در لیگ برتر با تراکتورسازی عنوان کرد: کاملا آماده هستیم تا از اول قدم را سفت برداریم و از طرفدارانمان درخواست می‌کنم ورزشگاه را پر کنند. تماشاگران ما همیشه تا جایی که توانستند پشت تیم بودند و شک نکیند طرفداران ما کمتر از استقلال و پرسپولیس نیستند. ظرفیت ورزشگاه هم افزایش داشته و با نتیجه گرفتن سعی داریم حمایت آنها را جبران کنیم.

دوستدار درباره اینکه از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد داشته اما در نهایت برای ادامه همکاری با نفت به توافق رسید، عنوان کرد: پیشنهاد داشتم اما چون یک فصل در این تیم با هواداران و شهر اینجا راحت هستم، تصمیم گرفتم در نفت بمانم.

بازیکن نفت درباره اهداف قهرمان فصل گذشته لیگ دسته اول، عنوان کرد: ما نگران این مسئله نیستیم که نتایج چهار سال پیش را دوباره بررسی کنیم. در حال حاضر تمامی کادرفنی روی این متمرکز هستند که رو به جلو نگاه کنند و تصمیم داریم جزو 10 تیم برتر فصل جدید باشیم.

عبدالله ویسی نفت مسجد سلیمان حسین دوستدار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر