کد خبر: 648390 A

عدد 6 برای پرسپولیس خوش‌یمن است

مهدی شیری مدافع پیکان در خصوص انتخابش به عنوان مرد اخلاق فوتبال ایران در فصلی که گذشت، گفت: خدا را شکر می‌کنم که جزو بهترین‌های فوتبال ایران انتخاب شدم. من در فصلی که گذشت تنها یک کارت زرد گرفتم.

به گزارش ایلنا، مهدی شیری  مدافع پیکان در خصوص انتخابش به عنوان مرد اخلاق فوتبال ایران در فصلی که گذشت، گفت: خدا را شکر می‌کنم که جزو بهترین‌های فوتبال ایران انتخاب شدم. من در فصلی که گذشت تنها یک کارت زرد گرفتم. البته نحوه رفتار با داوران، تماشاگران و مربیان هم در این انتخاب دخیل هستند. خدا را شکر که به این عنوان رسیدم و امیدوارم با تلاش سخت بتوانم راهی که در پیش دارم را ادامه دهم.

در مراسم بهترین ها حضور نداشتی
برای خودم هم عجیب است که چرا به من گفته نشد تا در این مراسم حضور پیدا کنم. من می‌دانستم جزو نامزدها هستم اما کسی به من نگفت که به این مراسم بیایم.حتی از مدیرعامل باشگاه هم پیگیری کردم و آنها هم گفتند که از طرف سازمان لیگ چیزی به ما گفته نشده است. به هر حال وقتی در این مراسم با پیشکسوتان بزرگ فوتبال ایران اینگونه رفتار می‌کنند دیگر نیازی به گفتن من نیست. متاسفانه هماهنگی‌های خوبی انجام نشد و دلیل غیبت من در این مراسم هم، همین بود.
بدون شک حضور در این مراسم‌هایی افتخاری است که نصیب هر بازیکنی نمی‌شود و چه وقتی از نظر فنی و اخلاقی به عنوان بهترین انتخاب شوید، افتخار بسیار بزرگی به حساب می‌آید و برای من هم همین است. اگر کوتاهی از سمت باشگاه پیکان بود که مقصر آنها بودند اما وقتی پیگیری کردم مدیرعامل باشگاه گفت که از سوی سازمان لیگ به آنها هم گفته نشده که من منتخب اخلاق هستم و باید در این مراسم شرکت کنم. به هر حال فرق ما با اروپایی‌ها در همین مسائل است و اینجا تفاوت‌ها مشخص می‌شود.

هفته اول باید به مصاف استقلال بروید
خوشبختانه وضعیت تیم پیکان نسبت به گذشته خیلی بهتر است اما همیشه بازی‌های اول بسیار حساس و مهم است. خوشبختانه ما شرایط خوبی داریم و در هفته جاری روی نقاط ضعف و قوت استقلال کار کرده‌ایم. انشالله در اولین بازی بهترین عملکرد را ارائه می‌دهیم تا دست پر از زمین خارج شویم.

استقلال در این بازی خیلی از بازیکن های خودش را در اختیار ندارد
خیلی‌ها می‌گویند استقلال شرایط ایده‌آلی ندارد اما بازی با تیم‌های بزرگ همیشه سخت است. استقلال و پرسپولیس تحت هر شرایطی تیم‌های قوی هستند و هیچ گاه نمی‌شود آنها را دست کم گرفت چرا که با حضور هوادارانشان تلاش زیادی می‌کنند تا به موفقیت برسند. ما باید با تمرکز لازم وارد زمین شویم تا بتوانیم از این بازی نتیجه بگیریم.

پرسپولیسی ها هم جوایز بهترین ها را به نوعی درو کردند
خیلی خوشحالم شدم که تیم پرسپولیس و هواداران پرشورش شب گذشته بیشترین جوایز را گرفتند. تیم بزرگی مثل پرسپولیس که نتایج فوق‌العاده‌ای هم کسب کرد لایق رسیدن به این عنوان بود و به نظرم پرسپولیس به حقش رسید. این تیم سخت تلاش کرده و نتیجه‌اش را شب گذشته گرفت.

جایزه اخلاق هم وظیفه ات را سنگین تر می کند
به هر حال من از نیم فصل دوم بازیکن پرسپولیس می‌شوم و پرسپولیس 5 جایزه کسب کرد که با جایزه من 6 جایزه می‌شود.عدد 6 برای پرسپولیس خوش‌یمن است و این عدد نماد باشگاه به حساب می‌آید. امیدوارم هواداران پرسپولیس هم این جایزه را از من قبول کنند.

استقلال پیکان مهدی شیری برترین بازیکن اخلاق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر