کد خبر: 648267 A

امیرمحسنی شهردار منطقه۱۷ برای استقبال از صادق بیگدلی ورزشکار و قهرمان غرور آفرین محله مان به همراه تیم مدیریت شهری در منزل وی حضور یافت.

به گزارش ایلنا، شهردار منطقه۱۷ در این دیدار گفت: صادق بیگدلی جوان محجوب و موقری است و باید به خانواده این ورزشکار برای تربیت چنین جوان برومندی تبریک گفت. باعث افتخار است که در تیم مدیریتی خود مدیری  حرفه ای با ما همکاری می کند. بدون شک وجود چنین افرادی برای ارائه خدمات با کیفیت تر به شهروندان موثر است.

وی افزود: آقای بیگدلی و هم تیمی هایش باعث شادمانی مردم شدند و پرچم عزیز کشورمان را در رقابت های جهانی با تلاش و همت شان به اهتزار در آوردند و نام ایران اسلامی با پایمردی شان در جهان درخشید.

وی افزود: با توجه استعدادیابی اداره ورزش با همکاری مجموعه ورزشی مرحوم دهداری در رشته ورزشی والیبال از میان نوجوانان منطقه، آقای بیگدلی می تواند الگوی مناسبی برای این موضوع مهم باشد.

صادق بیگدلی مدیر تربیت بدنی، شهروند منطقه۱۷ و عضو تیم ملی والیبال نشسته کشورمان است که در آوردگاه مسابقات جهانی  حضور یافت و برای هفتمین بار در کسب عنوان قهرمانی تیم ملی کشورمان نقش آفرینی کرد.

والیبال نشسته صادق بیگدلی امیر محسنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر