کد خبر: 648002 A

در حالی مسئولین برگزاری مراسم بهترین ها از کار خود راضی بودند که مقایسه آن با کشورهای حاشیه خلیج فارس عمق فاجعه را نشان می دهد.

به گزارش ایلنا، مراسم بهترین های فوتبال ایران دوشنبه شب در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد و از دقیقه اول مراسم تا پایان آن که به بامداد سه شنبه هم رسید؛ حواشی و جنجال های زیادی را همراه خود داشت.

برنامه ریزی ضعیف، اهدای غیر حرفه ای و نامنظم جوایز، استیج گردانی نه چندان قابل قبول دو مجری برنامه، هرج و مرج در ابتدا و انتهای مراسم و ... فقط گوشه ای از ضعف های دورهمی دوشنبه شب در برج میلاد بود.

با این حال پیش از آغاز برنامه و همچنین در آغاز مراسم مجریان برنامه و همچنین مسئولین برگزاری، به شدت از مراسمی که قرار بود برگزار شود تعریف و تمجید کردند و آن را فوق العاده دانستند اما در عمل یک پسرفت به شدت ملموس در خیلی از آیتم ها نسبت به سال قبل دیده شد.

چند صد کیلومتر آنطرف تر و در حاشیه خلیج فارس دو مراسم بهترینها طی یکی دو ماه اخیر در کشورهای امارات و قطر انجام شد. اماراتی ها بعد از پایان لیگ خلیج فارس بهترین های خود را در مراسمی مشخص کردند و کمی بعد تر نوبت به قطری ها رسید تا بعد از پایان رقابت های لیگ ستارگان و امیرکاپ، از برترین های خود در بخش های مختلف تقدر و تجلیل کنند.

در ادامه تصاویر مرتبط با این دو مراسم را مشاهده کنید تا به تفاوت خیره کننده و همچنین شکاف عمیق بین ما و آنها پی ببرید.

34

 

37

 

35

 

36

 

38

 

39

 

40

 

41

 

42

 

43

 

44

 

46

 

33

پرسپولیس لیگ برتر استقلال تهران مراسم بهترین های فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر