کد خبر: 647996 A

نایب قهرمان لیگ برتر در مراسم شب گذشته برترین های لیگ هفدهم هیچ نماینده ای نداشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، روز گذشته مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال برگزار شد و نفرات منتخب در بخش‌های مختلف جوایز خود را دریافت کردند. یکی از نکات عجیب در بین نفرات منتخب، عدم حضور حتی یک نماینده از ذوب آهن اصفهان به عنوان نایب قهرمان لیگ برتر است، در حالیکه تیم‌های اول، سوم، چهارم و پنجم لیگ در این مراسم نماینده داشتند. گزینه‌هایی از ذوب آهن می‌توانستند جایزه برترین‌ را دریافت کنند یا حداقل به عنوان یک کاندیدا مطرح شوند:

 

1- رشید مظاهری

rshyd_mzhry_2_0

مظاهری در طول فصل عملکرد درخشانی در ترکیب ذوب آهن داشت و تا یک مقطعی حتی به عنوان گزینه اصلی قرار گرفتن در دروازه تیم ملی در جام جهانی شناخته می‌شد. مظاهری رکورد مهار پنالتی در لیگ گذشته را هم به خود اختصاص داد ولی حتی در بین 3 گزینه دروازه‌بان برتر فصل حضور نداشت و بیرانوند، حسینی و رحمتی نفرات کاندیدای این عنوان بودند که بیرانوند جایزه را مال خودش کرد.

 

2- محمدرضا حسینی

01285010

هافبک ذوب آهن در فصلی که گذشت یکی از برترین‌های تیمش و برترین‌های لیگ برتر بود و روی گل‌‌های زیادی از تیمش در لیگ و لیگ قهرمانان آسیا نقش مستقیم ایفا کرد و می‌توانست یکی از 3 کاندیدای برترین هافبک فصل باشد. حسینی با 6 گل زده بهترین گلزن لیگ در بین هافبک ها بود و 4 پاس گل هم در لیگ به ثمر رساند.

 

3- محمدرضا عباسی

mohammadreza-abbasi-118899

هافبک 21 ساله ذوب آهن به مرور توانست با عملکرد درخشانش خود را به ترکیب اصلی تحمیل کند و هر بار برای ذوب آهن وارد زمین شد جریان بازی را تغییر داد تا خبر از ظهور یک پدیده در ترکیب این تیم داشته باشد ولی او هم جایی حتی بین 3 گزینه نامزد عنوان پدیده لیگ نداشت.

 

4- مرتضی تبریزی

636413377050820541

نزدیک‌ترین تعقیب کننده علیپور در جدول گلزنان بود و علاوه بر تعداد بالای گل‌هایی که زد، روی گل‌های زیادی از تیمش نقش داشت و از موثرترین و ارزشمندترین مهره‌های لیگ برتر بود که می‌توانست یکی از نامزدهای برترین بازیکن فصل باشد.

 

5- امیر قلعه‌نویی

01109451

موفق شد تیمش را با هزینه‌ای به مراتب کمتر از سرخابی‌ها به عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر برساند و قهرمان نیم فصل دوم لیگ هم شد ولی در این مراسم تنها از شفر و برانکو تقدیر به عمل آمد. قلعه‌نویی می‌توانست نامزد برترین مربی فصل باشد.

 

6- باشگاه ذوب‌آهن

2071840

شاید این نکته که لزوماً باشگاه قهرمان باشگاه برتر فصل انتخاب شود معیار و ملاک مناسبی نباشد. مدیریت هزینه‌ها و بدهی‌های باشگاه از یک طرف و مواردی از قبیل بازسازی به موقع ورزشگاه و رساندن آن به لیگ قهرمانان آسیا آیتم‌های مهمی هستند که می‌شد به واسطه آن حداقل ذوب آهن را کاندیدای باشگاه برتر سال دانست ولی در قوانین انتخاب برترین‌ها ذکر شده این عنوان برای تیم قهرمان است و نامزد دیگری ندارد.

 

photo_۲۰۱۸-۰۷-۲۳_۲۲-۴۵-۵۱

نکته: محسن مسلمان به عنوان آقای پاس گل لیگ برتر در فصل جاری به ذوب آهن پیوسته است و تنها عضو این باشگاه بود که در مراسم روز گذشته حضور داشت که البته به واسطه بازی در تیم دیگری بود ولی جایزه‌ای که پیش بینی می‌شد به او برسد هم در کمال تعجب به سرور جپاروف رسید.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان برترین های لیگ هفدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر