کد خبر: 647976 A

امیدوارم اولین بازی فصل را با بهترین نتیجه پشت سر بگذاریم

مدافع تیم پیکان تهران درباره انتخاب به عنوان مرد اخلاق فوتبال ایران و اولین دیدار فصل جدید مقابل استقلال تهران صحبت کرد.

مهدی شیری در گفت و گو با ایلنا، درباره انتخاب به عنوان مرد اخلاق فوتبال فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران، گفت: اول از همه خدا را شاکرم که چنین جایزه‌ای به من رسید و در دو سال اخیر فکر می‌کنم روی هم رفته دو کارت زرد دریافت کردم و بالاخره مربی، باشگاه، طرفداران و هم تیمی‌های من هم در این آمار نقش داشته‌اند.

او ادامه داد: به من پیام نداده بودند که برای دریافت جایزه به برج میلاد بروم و اگر به باشگاه هم گفته بودند من اطلاع نداشتم؛ از باشگاه پیگیری می‌کنم که به آنها پیام داده‌اند یا خیر. به هر حال دوست داشتم که با حضور در برج میلاد جایزه‌ام را دریافت کنم که اینطور نشد.

شیری درباره اولین دیدار فصل جدید مقابل استقلال تهران گفت: برای مسابقات فصل جدید آماده هستیم و امیدواریم اولین بازی فصل جدید را با بهترین نتیجه پشت سر بگذاریم. شروع فصل خیلی مهم است و در نیم فصل دوم هم بازی خوبی مقابل آنها داشتیم.

مدفع پیکان افزود: تیم‌های بزرگ مانند استقلال و پرسپولیس همیشه بزرگ هستند و با اینکه چند بازیکن از استقلال جدا شده‌اند هیچوقت نباید آنها را دست کم بگیریم.

استقلال تهران پیکان تهران مهدی شیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر