کد خبر: 647391 A

حمله رئال و بارسلونا به ستاره‌های چلسی / معرفی گزینه جدید گواردیولا

تلاش دنباله دار باشگاه بارسلونا برای خرید ویلیان از چلسی با پیشنهاد چشمگیری دنبال می‌شود.

به گزارش ایلنا، 10 شایعه برتر نقل و انتقالات فوتبال اروپا را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 

Willian of Brazil in action against Belgium

1. به گزارش مارکا، چهارمین پیشنهادی رسمی باشگاه بارسلونا برای خرید ویلیان 30 ساله از چلسی حدود  75 میلیون یورو ارزش دارد.

 

2. بر اساس گزارش رسانه‌های ایتالیایی پپ گواردیولا از سران باشگاه منچسترسیتی درخواست کرده تا میرالم پیانیچ را به منچسترسیتی منتقل کنند و حداقل پیشنهاد 100 میلیون یورویی می‌تواند آغاز مذاکره با سران باشگاه یوونتوس باشد.

 

3. دیلی میرر مدعی شد باشگاه چلسی پیشنهادی کمتر از 220 میلیون یورو، رقم انتقال نیمار از بارسلونا به پاری سن ژرمن، را نمی‌پذیرد و آنها از طرفی به دنبال متقاعد کردن کاپیتان تیم ملی بلژیک برای ادامه همکاری در فصل آینده هستند.

 

4. لا گازتا دلو اسپورت باشگاه میلان با مالکان آمریکایی را آخرین مشتری گونزالو هیگواین می‌داند؛ مهاجمی که تابستان گذشته هم مورد توجه چلسی قرار داشت.

 

5. Mail on Sunday گزارش داد که یکی از سه بازیکن کریس اسمالینگ، اریک بایی و مارکوس روخو پیش از اینکه ژوزه مورینیو امور انتقال مگوایر را فراهم کند باید با منچستریونایتد خداحافظی کنند.

 

6. دو بازیکن در رادار یوونتوس. توتو اسپورت می‌داند در صورتی که الکس ساندرو بانوی پیر را ترک کند، لوکاس دینیه و خوان برنات گزینه‌های جدید جانشینی بازیکن برزیلی خواهند بود.

 

7. گزینه جدید جانشینی تیبو کورتوا در چلسی. سان معتقد است سران باشگاه به پیشنهاد مائوریتسیو ساری شرایط خرید جوردن پیکفورد را بررسی می‌کنند که اورتون حداقل برای فروش او 70 میلیون یورو درخواست می‌کند.

 

8. آنتونی مارسیال یکی از سوژه‌های داغ روز یکشنبه در فوتبال انگلیس بود که گفته می‌شود چلسی و بایرن مونیخ خواهان امضای قرارداد با او هستند و بعید به نظر می‌رسد منچستریونایتد کمتر از 100 میلیون یورو او را بفروشد.

 

9. اسکای اسپورت مدعی شد باشگاه اتلتیکو مادرید تصمیم دارد با قراردادی قرضی اولیویر ژیرو را از چلسی به خدمت بگیرد. با تاخیر در انتقال کالینیچ آنها تصمیم دارند در تابستان جاری یک مهاجم طراز اول را به تیم اضافه کنند.

 

10. متئو کواچیچ به گفته رادیو مارکا پس از اولین دیدار با یولن لوپتگی در روز جمعه به صورت رسمی درخواست کرد تا در تابستان مادرید را ترک کند. از اینترمیلان و ناپولی به عنوان مقصدهای بعدی این هافبک کروات نامبرده می‌شود هرچند منچسترسیتی هم در لیست مشتریان وی حضور دارد.

بارسلونا رئال مادرید منچسترسیتی ادن هازارد ویلیان 10 شایعه برتر نقل و انتقالات فوتبال اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر