کد خبر: 647120 A

مراسم ختم پدر فرهاد و فرزاد مجیدی روز سه شنبه به انجام می رسد.

به گزارش ایلنا، از ساعت 16 الی 17:30 دقیقه روز سه شنبه میدان فاطمی شلوغ ترین و پرترافیک ترین وضعیت خود را تجربه خواهد کرد. مجلس ختم حاج برارجان مجیدی قادیکلایی، پدر مرحوم فرهاد و فرزاد مجیدی قرار است در این مکان و در مسجد نور به انجام برسد.

بی تردید دوستان، علاقمندان و اهالی ورزش و رسانه حضور حداکثری در این مراسم خواهند داشت تا به برادران مجیدی خاصه فرهاد، که بین استقلالی ها محبوب توصیف نشدنی دارد تسلی خاطر بدهند و در غمشان شریک شوند.

photo_۲۰۱۸-۰۷-۲۱_۱۳-۲۰-۳۲

این حضور پرشور همانقدر که زیبا و تحسین شدنی است؛ به همان اندازه هم می تواند ترسناک و ناراحت کننده باشد. پیش از این هم شاهد بداخلاقی و بدرفتاری هایی در این گونه مراسم ها بوده ایم. سلبریتی های زیادی قبل از مجیدی، داغدار شده اند یا حتی خودشان دار فانی را وداع گفته اند ولی رفتارهایی که صورت گرفته باعث شده تا حضور مردم در حاشیه قرار بگیرد و نکات منفی بولد شود و به چشم بیاید.

یادمان نمی رود روزی که خانواده مرحوم حجازی نتوانستند بر سر پیکر ناصرخان حاضر شوند را؛ از یادها نخواهد رفت سلفی هایی که با تابوت هادی نوروزی گرفته شد و قاب هایی که از همسر 24 ابدی سرخ ها به انتشار رسید. 

تشییع پیکر هادی نوروزی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس

قبول؛ فرهاد مجیدی محبوب است و اینقدر هم دیر به دیر در محافل عمومی دیده می شود که خیلی از علاقمندانش مشتاق دیدار با او و گرفتن سلفی هستند اما باور کنید در مراسم ختم پدرش جای این کار نیست. بیایید به احترام او از گرفتن سلفی در مراسم ختم پدرش خودداری کنیم و به واقع، در غم او و خانواده اش شریک باشیم. پس لطفا با فرهاد مجیدی سلفی نگیرید!

فرهاد مجیدی استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر