کد خبر: 647108 A

مدافع جدید سرخپوشان گیلانی امیدوار است با نتایج فصل جدید آنها مردم شهر رشت را خوشحال کنند.

محسن ایران نژاد در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درباره انتخاب سپیدرود رشت برای فصل جدید عنوان کرد: فصل گذشته به همراه اکسین البرز بازی‌های خوبی پشت سر گذاشتیم و تا هفته‌های پایانی هم جزو تیم‌های مدعی صعود به لیگ برتر بودیم اما در پایان نتوانستیم به این مهم دست پیدا کنیم. امسال پیشنهاد سپیدرود به دست من رسید  و دوست داشتم با تیم مردمی به لیگ برتر بازگردم.

او ادامه داد: تمرینات ما به دلیل اینکه حواشی ایجاد شده بود و دو مالک تیم را اداره می‌کردند ما به تهران سفر کردیم و چند بازی تدارکاتی با تیم‌های خوب در این شهر داشتیم.

ایران نژاد درباره وضعیت پرداخت قرارداد بازیکنان سپیدرود گفت: مالک باشگاه در اقدامی ارزنده چک‌های سال گذشته را به بازیکنان داده‌اند تا خیال بازیکنان از این نظر آسوده باشد و به شروع فصلی موفق فکر کنند.

بازیکن جدید سرخپوشان درخصوص اینکه چه انگیزه‌ای در بازگشت به لیگ برتر داشته، عنوان کرد: اینکه سپیدرود تیم پرهواداری است بازی کردن در آن لذت بخش است. در سپاهان و شاهین بوشهر بازی کردم و می‌دانم چه انگیزه‌ای دارد با آنها ارتباط برقرار کنید. حضور هوادار به ما این انگیزه را می‌دهد که نتیجه بگیریم.

ایران نژاد درباره همکاری با خداداد عزیزی بیان داشت: ایشان جزو اسطوره‌های تکرار نشدنی فوتبال ایران هستند و انتخابی داشته‌اند که نتیجه موفقی در آن داشته باشند و مطمئنا ما تلاش زیادی برای نتیجه گیری خواهیم داشت. در بازی اول مقابل سایپا هم کاری سختی داریم اما برای آنها از پیش باخته نیستیم و به دنبال بهترین نتیجه هستیم تا مردم، شهر رشت و تیم سپیدرود را سربلند کنیم.

خداداد عزیزی سپیدرود رشت محسن ایران نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر