کد خبر: 647064 A

چه کار باید برای ذوب‌آهن در این سال‌ها می‌کردم که نکردم؟

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت:من در این سال‌ها وامدار کسی نبودم و سعی کردم بهترین عملکرد را داشته باشم

به گزارش ایلنا، سعید آذری در گفت‌و‌گو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران در خصوص اتفاقاتی که از روز گذشته رخ داده و وی کناره‌گیری خود را از این باشگاه اعلام کرده است گفت:من فکر می‌کنم وضعیت باشگاه ذوب‌آهن در این 5 سال نسبت به قبل خیلی خوب بوده و خدا را شکر عملکرد باشگاه به شکلی بوده که الان می‌توانیم به آن افتخار کنیم.

وی تاکید کرد: بعد از 5 سال از مجموعه‌ای که  تمام رشته‌هایش رو به نابودی رفته بود و آرزو داشتند که تیم فوتبال ذوب آهن در لیگ برتر بماند انتظار دارم. تمام زیر ساخت‌های آنها نابود شده بود، من امروز در ورزشگاه ملت بودم و دیدم که چه شرایط خوبی پیدا کرده است،شما از فرهاد کاظمی سوال کنید که زمانی که سرمربی تیم ما بود اجازه نمی‌داد   تیمش به خاطر چمن استادیوم در ورزشگاه ملت تمرین کند. صبح امروز داشتم تیتر یکی از روزنامه ها را تماشا می‌کردم که نوشته بود نصفپولیس، یعنی آنها 5 بازیکن خودشان را از دست دادند و تیم های دیگر سرشناس هم دچار مشکل عدیده شده‌اند ولی ما کاری کردیم که ذوب‌آهن امسال هر بازیکنی را از دست بدهد حداقل 400 هزار دلار از هر بازیکن درآمد دارد. وقتی به من قول می‌دهند که ما را تامین کنند و رفتارهای ناامید کننده می‌بینم معلوم است دلسرد دلشکسته می‌شوم.

آذری تاکید کرد:حرف من این است آقایان اگر مدیری دارند که می‌تواند در این شرایط کار کند، بسم الله، امروز بعد از 5 سال علاقه را در سیستم مدیریت نمی‌بینم، صبح امروز هم به آقای شهنازی همه چیز را گفتم. در 2 سال گذشته مجمع کارخانه 26 میلیارد تومان هزینه ما را کم کرد، اگر هر مجموعه دیگری بود نابود می‌شد. شما از امیر قلعه‌نویی بپرسید که سال گذشته با چه درایتی این تیم نایب قهرمان شد، اما چقدر باید خون جگر بخوری تا باشگاه به این شرایط برسد. نقطه دردناک این است که این همه تلاش می‌کنیم ولی مدام هم بدهکار هستم و زحماتم دیده نمی‌شود.

وی ادامه داد: هواداران باشگاه های بزرگ را ببنید که به خاطر رفتن بازیکنانشان افسرده شده‌اند، من چه کاری باید می‌کردم که نکردم؟ سال گذشته این تیم در تمام مسابقات بازی کرده و مستحق این است که بازیکنانش تسویه حساب کنند. همه می‌گویند فوتبالیست پول زیاد می‌گیرد ولی بازیکنی که سلامتی اش در تمرین در خطر است باید حقش را بگیرد. بازیکنانی که سال گذشته در چند جام زحمت کشیدند باید حق و حقوقشان را بگیرند و باید تا فردا این اتفاق بیفتد.

آذری گفت: در حال حاضر فرصتی را AFC تعیین کرده که تا آگوست باید مطالبات بازیکنان را پرداخت کنیم و  باید این کار را انجام بدهیم. شما هیچ جا نمی‌بینید که آذری برای مسائل شخصی اش ورود کند ولی هیچ جایی ندیدید که من استعفای رسمی داده باشم.من فقط حق بازیکنانم را می‌خواهم وفقط روی اینستاگرامم یه پست هشدار گونه نوشتم. من استعفای رسمی دادن و کتبی را بلدم. سال 900 وقتی در استیل آذین بودم بودجه باشگاه ذوب آهن 30 میلیارد و 2000 میلیون تومان بود. وقتی به این باشگاه برگشتم این باشگاه کلی بدهی داشت. اگر آقای سعد محمدی نبود این باشگاه نابود می‌شد. من که وامدار کسی نیستم و خانواده‌ام در این چند سال کلی سختی کشیده‌اند و در این بین همکارانم هم کمک کردند که ذوب‌آهن را به شرایط خوب رساندیم.

وی تاکید کرد: شما از هیات مدیره بپرسید که من استعفا داده‌ام یا نه، هیچ استعفای رسمی از من ندیده‌اید  ولی حق و حقوق بازیکنانم را باید بدهند. ما کیانوش رستمی، سهراب مرادی و پهلوان سنگین وزن بهداد سلیمی و علی هاشمی هنوز پولشان را نگرفته‌اند چون 26 میلیارد تومان از بودجه باشگاه کم شده است.

 

 

باشگاه ذوب آهن سعیداذزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر