کد خبر: 647001 A

یک پیراهن و چند معما

یک پیراهن بزرگ در رئال مادرید پس از ترک کریستیانو رونالدو وجود دارد و چند ستاره مدعی برتن کردن شماره 7 کهکشانی‌ها هستند.

به گزارش ایلنا، کریستیانو رونالدو با به پایان رسیدن تعطیلات تابستانی‌اش پس از مسابقات جام جهانی 2018 به تورین سفر کرد و با قراردادی چهارساله به عنوان خرید بزرگ باشگاه یوونتوس معرفی شد تا پیراهن شماره 7 رئال مادرید پس از 9 سال طلایی و کسب 5 توپ طلا به علاوه عناوین باشگاه‌هایی، جمع کهکشانی‌ها را ترک کند.

کیلیان ام‌باپه و نیمار از پاری سن ژرمن گزینه‌های جدی رئال مادرید و فلورنتینو پرز برای جانشینی مهاجم پرتغالی در ترکیب تحت هدایت لوپتگی بودند که با تایید هر دوی این بازیکنان، آنها تصمیم ندارند در تابستان امسال پاریس را ترک کنند.

Image result for ‫ام‌باپه و نیمار‬‎

هری کین از تاتنهام که به تازگی عنوان آقای گلی جام جهانی 2018 را تصاحب کرده دیگر گزینه رئال بود که با وجود قرارداد بلندمدتی که به تاتنهام هاتسپور دارد جدایی او غیرممکن به نظر می‌رسد.

Image result for ‫هری کین‬‎

ادن هازارد در حال حاضر با کنار رفتن دیگر گزینه‌ها، بهترین موقعیت برای برتن کردن پیراهن رئال را دارد. طبق گزارش رسانه‌های اسپانیایی او به زودی با قراردادی حدود 120 میلیون یورو به امضا می‌رساند و از چلسی به لالیگا منتقل خواهد شد.

Image result for ‫ادن هازارد‬‎

اما سوال بزرگ این روزهای طرفداران رئال مادرید وارث جدید شماره رونالدو است که پیش از او برتن رائول، پسر نیک برنابئو، بود.

نشریه دون بالون اسپانیا مدعی شد که باشگاه رئال مادرید شماره طلایی را برای هازارد رزرو کرده و آنها منتظر معرفی ستاره بلژیکی در این لباس هستند. از مارکو آسنسیو و ایسکو به عنوان شانس‌های در اختیار داشتن شماره 7 نامبرده می‌شد که ظاهرا آنها تصمیم دارند با معرفی بازیکن جدید چالش بزرگی را پیش پای او قرار بدهند.

رئال مادرید کریستیانو رونالدو ادن هازارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر