کد خبر: 646711 A

پپ گواردیولا معتقد است که لروی سانه باید پس از کنار گذاشته شدن از تیم ملی فوتبال، به سمت جلو حرکت کند، چرا که این حذف ممکن است او را قوی‌تر کند.

به گزارش ایلنا، پپ گواردیولا پس از شکست یک بر صفر مقابل دورتموند در تور پیش فصل منچسترسیتی گفت: لروی سانه باید قبول کند که این تصمیم ممکن است او را قوی‌تر کند. او هنوز خیلی جوان است و دو سال دیگر رقابت‌های یوفا چمپیونزشیپ را پیش رو دارد با توجه به اینکه می‌تواند چهار سال دیگر در جام جهانی حضور داشته باشد.

پپ افزود: من فکر می‌کنم اکنون این گذشته است. سرمربی تیم ملی تصمیم گرفت بهترین‌ها حضور داشته باشند. لئوری باید آن را بپذیرد و به جلو حرکت کند. او فرصتی برای نشان دادن خود به تیم ملی آلمان دارد و اول از همه فصل دیگری را پیش رو دارد تا به ما نشان بدهد.

Sane registered 14 goals and 17 assists last term

سرمربی منچسترسیتی ادامه داد: او باید سطح بازی خود را ارتقا بدهد، سعی کند که بازی‌های فصل گذشته را نشان بدهد. ما خیلی خوشحالیم که او را در اینجا داریم. 

سانه در 15 دقیقه پایانی بازی شب گذشته مقابل دورتموند در شیکاگو حضور داشت. گواردیولا گفت: سانه دو روز پیش به ما ملحق شد. او آماده بود تا 20 دقیقه بازی کند نه بیشتر.

منچسترسیتی پپ گواردیولا تیم ملی فوتبال آلمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر